K výraznějším překvapením nedošlo. Zajímavostí byla účast něžnějšího pohlaví coby hlavního arbitra v duelu mezi Krásnem a Kraslicemi. Na hřišti krásenského Baníku se střelci našli až ve druhém poločase, ve kterém padlo hned sedm branek. Výhru si z Krásna odvezl lídr tabulky z Kraslic.

Výhodu vlastního hřiště nevyužily další tři celky. Svatava nedokázala najít recept na Staré Sedlo, Březová neudržela s Jindřichovicemi dvoubrankový náskok z první půle a neuspěly ani Bukovany proti Novému Sedlu.

Z výhry doma se ale naopak radovali hráči Dolního Rychnova, kteří si poradili se Šindelovou. Tři body brala zásluhou jediného střelce utkání Tomáše Dleska i Lomnice v souboji s Kynšperkem.

Zajímavý duel se hrál v Chodově, kde třetí Spartak hostil druhý Horní Slavkov. Domácí však o své výhře rozhodli prakticky v první půli, ve které si vytvořili tříbrankový náskok, hosté dokázali po přestávce již pouze zkorigovat stav.

Baník Krásno - SKF Kraslice 2:6 (0:1). Branky: Poplštein Jan 2 Grunt Jaroslav 2, Salay Otto 2, Procházka Tomáš, Studeník Tomáš. Rozhodčí: Tůmová Michaela. Diváci: 25.

Spartak Chodov B - Spartak Horní Slavkov B 3:1 (3:0). Branky: Jesipčuk Radek, Žižka Ondřej, Štěrba Jiří Křemen Martin; Rozhodčí: Procházka Jaroslav. ŽK: 2:4. ČK: 1:0. Diváci: 60.

Baník Svatava - TJ Staré Sedlo 0:4 (0:0). Branky: Nedbal Roman 2, Stolarik Antonín, Hajdu Jan. Rozhodčí: Cvrk Miroslav. Diváci: 50.

Baník Bukovany - BU Nové Sedlo B 1:4 (0:2). Branky: Mikolášek Martin Macák Lukáš 2, Suchý Stanislav, Rosenberg Jakub. Rozhodčí: Melničuk Vladimír. ŽK: 3:0. Diváci: 40.

SK Dolní Rychnov B - Sokol Šindelová 4:1 (2:0). Branky: Štuka Julius 2, Kalabza Petr, Dvořák Martin Šudák Jakub; Rozhodčí: Hrubý Vít. ŽK: 0:2. Diváci: 30.

TJ OSS Lomnice B-  Slavoj Kynšperk B 1:0 (0:0). Branky: Dlesk Tomáš. Rozhodčí: Sieber Josef. ŽK: 4:0. Diváci: 70.

Olympie Březová C - FK Jindřichovice 2:3 (2:0). Branky: Prečan Michael, Bendík Robert Surový Karel 3. Rozhodčí: Adamec Radim. ŽK: 4:5. Diváci: 70.