Varské 1. FC dostalo v Domažlicích na frak

Karlovy Vary - Domažlice – K. Vary 5:1 (3:1)

11.9.2011

1.FC Karlovy VaryFoto: DENÍK

Jiskra Domažlice přivítala na stadionu Střelnice v krásné sobotní odpoledne fotbalisty z lázeňských Karlových Varů a diváci byli zvědavi, zda se hráčům podaří pokračovat ve výborných výsledcích, když ve dvou posledních zápasech vstřelili vždy po pěti gólech a vysoko vyhráli.

Ve vyrovnaném úvodu zápasu se do první šance dostal domácí Kovařík, ke kterému doputoval míč po autovém vhazování Knakala, ale jeho volej z 8 metrů u vzdálenější tyče mířil nad Martincovu branku. Ve 12. minutě později udeřilo, když další Machkův centr zprava našel volného Hrubého, ten udělal kličku vybíhajícímu Houdkovi a do odkryté branky otevřel skóre.

Domácí pomalu přebírali iniciativu a ve 25. minutě mohli srovnat, když Matas poslal dopředu nabíhajícího Kovaříka, který se ocitl sám proti Martincovi, ale trefil jen tělo padajícího gólmana.

Ve 27. minutě však již bylo vyrovnáno. Nedorozumění brankáře Martince a záložníka Němce využil Mužík, který získal míč a z úhlu do odkryté branky srovnal.

Než se stačili hosté otřepat, přišla 33. minuta, kdy Matas pronikl po levé straně, šikovně obešel obránce a gólman míči v cestě do sítě nezabránil. Smolná sedmiminutovka pro hosty skončila ve 34. minutě, kdy zahrál z pravé strany tresný kop Mužík, na míč si nejvýše vyskočil Bezděk a hlavou z 8 metrů zvýšil na 3:1.

Raketový start do druhé půle vyšel domácím, když ve 46. minutě vhodil dlouhý aut do šestnáctky hostů Knakal, na míč si vyskočil nehlídaný Bauer a zvýšil na 4:1.

Hosté se otřepali až po hodině hry, kdy z tr. kopu poslal míč jen těsně nad Houdkovu branku Tichota. V 64. minutě rozehrál Mužík tr. kop ze 30 metrů zprava, rozhozená obrana hostů nechala hlavičkovat Knakala, ale míč skončil vedle pravé.

V 68. minutě našel domácí Mužík nabíhajícího Kovaříka, ten se ocitl sám proti Martincovi, kterému udělal kličku a do prázdné branky zvýšil na 5:1. Poté se domácí trochu zatáhli, hosté převzali iniciativu, do pokutového území domácích létal centr za centrem, ale domažlická defenzíva, v čele s brankářem Houdkem, odolávala.

Domažlice – K. Vary 5:1 (3:1)

Branky: 27. Mužík, 33. Matas, 35. Bezděk, 46. Bauer, 68. Kovařík – 12. Hrubý. Rozhodčí: Dujsík – Blaschke, Šimek. ŽK: 1:1, 70. Mužík – 56. Machek. Diváků: 560.

Domažlice: Houdek – Knakal (78. Strejc), Tesař, Bauer, Mandous – Bezděk (62. Bahleda), Braun, Mužík, Matas, Bárta – Kovařík (74. Veselý). Trenér: Zdeněk Michálek.

K. Vary: Martinec – Blažek, Tichota, Vondráček, Staněk (77. Domin) – Němec (71. Jankovský), Javorský, Šmrha, Machek (56. Vu), Hrubý – Nerad. Trenér: Jiří Dreiseitl.⋌

11.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

Tereza Nedbálková z Karlových Varů.
8

Ilustrační fotografie.

Nezaměstnanost v kraji se drží pod celostátním průměrem

Naši prvňáci z 1. A ze ZŠ Sokolov, Běžecká ul.

Sokolovsko - Ve středu 17. ledna najdete v Sokolovském deníku prvňáky 1. A ze ZŠ Sokolov, Běžecká ul. Nezapomeňte si koupit noviny.

Přifičí zima. Svetry ještě neuklízejte

Karlovarský kraj - I když arktické mrazy v Karlovarském kraji neudeřily, není vyhráno.