Spartak H. Slavkov B – Spartak Chodov B 1:0 (0:0). V utkání kola přivítal třetí Horní Slavkov vedoucí tým tabulky z Chodova. O osudu duelu nakonec rozhodla jediná branka, kterou vstřelil ve druhém poločase domácí Sipl. Fotbalisté Horního Slavkova se tak posunuli na druhé místo tabulky, pouhý bod za svého víkendového soupeře. Branky: Sipl. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 2:0. Diváci: 40.

Dynamo Krajková – FK Jindřichovice 3:0 (0:0). Rovněž v Krajkové padaly branky až po přestávce, a to pouze do sítě hostí. Branky: Petrák 2, Lukeš. Rozhodčí: Horvát. ŽK: 2:2. Diváci: 10.

SKF Kraslice B –  TJ Staré Sedlo 5:2 (1:1). Krasličtí oplatili svému soupeři podzimní porážku. K výhře výrazně přispěl dvěma brankami Miroslav Svoboda a také čerstvá posila Josef Kričfaluši, který jednu branku vstřelil a na další tři přihrál. Branky: Svoboda 2, Kričfaluši, Hudák R., Šudák  – Hajdu J., Hajdu L.  Rozhodčí: Magula. ŽK: 1:0. Diváci: 20.

Baník Svatava – SK Oloví 1:0 (1:0). O porážce favorita na svatavském hřišti rozhodl již v prvním poločase Tůma. Branky: Tůma. Rozhodčí: Stodola. ŽK: 1:2. Diváci: 20.

TJ OSS Lomnice B  –  Sokol Kaceřov 5:2 (1:2). Kaceřov na umělé trávě u sportovní haly v Sokolově, kde se utkání hrálo, dvakrát vedl. Po přestávce se však našli domácí střelci a čtyřmi brankami zcela otočili skóre. Branky: Maňák 2, Lorenz 2, Vondruška – Lisý, Kubát.  Rozhodčí: Magula. ŽK: 0:1. Diváci: 20.

Olympie Březová B  –  SK D. Rychnov B 4:1 (1:0). Návštěva kola sledovala na Březové výhru domácích nad posledním celkem okresního přeboru z Dolního Rychnova. Branky: Walter 2, Motyčka 2 – Štáhlavský Václav. Rozhodčí: Stodola. ŽK: 2:4. ČK: 0:1. Diváci: 70.