V souboji pátého celku krajského přeboru se druhým se z bodů radovali domácí ´kohouti´. Fotbalisté Fr. Lázní si totiž poradili s Chodovem, který doma přehráli 2:1.
„S výsledkem ani s předvedenou hrou nejsem spokojený. Soupeř byl nebezpečný, my jsme neuhlídali dvě jeho standardky a po centrech inkasovali dvakrát v rychlém sledu za sebou. Při těchto situacích jsme byli nedůslední,“ rozzlobeně po utkání komentoval trenér Spartaku Jiří Vican. „Naši hráči neplnili taktické pokyny, nepomohlo ani poločasové burcování. Po dvou výhrách asi přišlo velké sebeuspokojení. Z tohoto zápasu se tak musíme poučit, vyvarovat se chyb a v dalším zápase s Novou Rolí budeme chtít pochopitelně vyhrát,“ plánuje Vican další cestu Spartaku v cestě za bojem o příčku nejvyšší.
Pochvalně se po utkání samozřejmě rozpovídal domácí kouš Milan Kolouch. „V první půli se nám vůbec nedařilo, v úvodu nestála hra obou celků za moc,“ začal trenér nejprve kriticky. „Ke konci poločasu nás soupeř přehrával a po akci, které jsme nedokázali zabránit, jsme prohrávali,“ popsal první půli Kolouch. Po změně stran se ale hra zlepšila. „Kluci se vypnuli k obdivuhodnému výkonu, přidali na bojovnosti a nebáli se hrát svou hru. Měli jsme šance a dvě z nich proměnili. Hráči bojovali, ale také prokázali fotbalový um, za což hráče musím pochválit,“ poznamenal spokojený Kolouch. „Porazili jsme soupeře ze špice tabulky, aspiranta na postup. S hrou ve druhém poločase a dosaženým výsledkem jsem opravdu spokojený,“ lebedil si trenér domácích.