V dalším kole Fincentrum krajského přeboru se konečně bodového zisku v jarní části dočkali fotbalisté Vintířova. Ti po desetizápasovém půstu totiž doma pokořili Toužim, a po zásluze se tak radovali z premiérových tří bodů.

Z těch se pak radovala i Aš, která si v rámci chebského derby poradila na svém pažitu s Františkovými Lázněmi. Naopak premiérovou ztrátu si připsal na své konto po dvou výhrách v řadě Ostrov, který nestačil v Hazlově na tamní jedenáctku.

Tři body a hodně důležitou výhru vybojovaly na svém stadionku Bukovany, které v rámci sokolovského derby pokořily těsně Královské Poříčí.
Další chebské derby,ve kterém se střetl doma Union Cheb s Mariánskými Lázněmi, skončilo bezbrankovou remízou. Druhou výhru v řadě si připsaly na své konto Citice, které tentokrát smázly na jaře trápící se Drmoul. Bodovala i karlovarská Lokomotiva, která si tentokrát pro bodový zisk zajela do Nového Sedla, kde uhrála nerozhodný výsledek. V závěrečném utkání pak sokolovská juniorka těsně porazila Starou Roli.

Výsledkový servis:

Vintířov – Toužim 3:2
Skóre duelu otevřel již ve 2. minutě vintířovský Filip Lembacher. Hosté pak obrátili vývoj ve svůj prospěch, když nejdříve v 19. minutě vyrovnal Lukáš Nezval, který v závěru první půle ze značky pokutového kopu strhl vedení na stranu Toužimi. Po změně stran zařídil vyrovnání v 53. minutě Jakub Neudert a v 76. minutě zařídil první jarní bodový zisk Vintířova přesnou střelou Roman Prokop.
Branky: 2. Lembacher, 53. Neudert, 76. Prokop – 19. a 44. Nezval (1 PK). Poločas: 1:2. Rozhodčí: Hányš – Vaněček, Tichota, DS Fibrich. ŽK: 3:2. Diváci: 80.
Vintířov: Frydrýn – Vystrčil, Macák, Ďuriš, Kotrman – Neudert, Černý, Prokop, Lembacher (81. Verner) – Śimek, Valach (87. Ježek). Trenér: Jozef Ševc.
Toužim: Štěpánek – Metlický, Hejkal, Liška, Malec – Paluch, Moravec, Čermák, Nezval – Mikula, Kliment. Trenér: Marek Daněk.

Bukovany – Kr. Poříčí 1:0
O hubené vítězství Bukovan se zasloužil po bezbrankovém prvním poločase jedinou přesnou trefou domácí David Srb.
Branka: Srb David. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Šmat – Kobielský, Chrástecký, DS Tomášek.
Bukovany: Balada – Fousek (86. Markovič), Hanzlíček, Pařil, Bílek – Bezděkovský, Závorka, Ouředník, Kavur – Srb, Svoboda (60. Pánek). Trenér: Lubomír Krupička.
Kr. Poříčí: Dvořák – Kričfaluši, Správka, Nicklas (70. Moravec), M. Dufek – Kratochvíl, Neudert, Provazník (71. Majer), Šellong – Gvizd, Rajchrt. Trenéři: Milan Gabrle, Miroslav Buják.

Aš – Fr. Lázně 1:0
O vítězi chebského derby rozhodl až po obrátce stran domácí kanonýr Zdeněk Šiler, který Aši zařídil první jarní tříbodovou radost.
Branka: Šiler. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Cvrk – Janoušek, Klinger, DS Rajtmajer.

Union Cheb – M. Lázně 0:0
V chebském derby marně čekali fanoušci obou klubů na fotbalové koření – góly. Nakonec se oba soupeři po bezbrankové remíze o body podělili.
Rozhodčí: M. Štěrba – Nehasil, Adamec, DS Kozel. ŽK: 3:3.
Union Cheb: Černý – Těšínský, Iterský, Dobeš, Šneberger – A. Rolník, Tonka, Aleksič, Hudeček – Volf (63. Valenta), Kohout. Trenér: Miroslav Šebesta.
M. Lázně: Šmejkal – Hadač, Kovář, Škrabal, Bušek – F. Drahorád (89. Profant), Kabelák, M. Drahorád mladší, Csékes (62. Kmeť) – Kafka, Chval. Trenér: Michal Drahorád starší.

N. Sedlo – Loko K. Vary 1:1
Domácí vyhráli první půli brankou Lukáše Macáka, hosté pak tu druhou gólem z kopaček Jiřího Matochy.
Branky: Macák – Matocha. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Fraško – Rousek, Bušek, DS Zdvihal.
Nové Sedlo: Pelech – Hejl, M. Müller, Kubelka, Karásek – Kučera, Gvizd, Machulka (81. Burda), Kovařík (75. Rubáš) – Rychna (86. S. Suchý), Macák. Trenéři: Jiří Vican, Jiří Leiterman.
Loko K. Vary: Ciprys – Pěkný, Matocha, Tulák, Mitterpach – Sulák, Kolář, Horn, T. Jílek – F. Jílek, Vaněk. Trenér: Jiří Štessl.

Drmoul – Citice 0:4
Další cennou výhru zařídili Citicím hned čtyři kanonýři ve složení Miroslav Moule, Radek Pinta, Václav Dobřemysl a Jiří Prchal.
Branky: Moule, Pinta, Dobřemysl, Prchal. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Nehasil – M. Štěrba, Adamec, DS Kozel.

Hazlov – Ostrov 2:1
O premiérové jarní výhře exdivizního Hazlova rozhodl dvěma góly Daniel Draksl. Za hosty si připsal na své konto čestný úspěch Lukáš Lorenc.
Branky: Draksl 2 – Lorenc. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Janeček – Hlavatý, Hyčka, DS Gendráč.

Sokolov B – St. Role 4:3
Sokolovští fotbalisté zaznamenali všechny branky již v prvním poločase, když se jednou do statistik zápasu zapsal Jaroslav Šilhan a třikrát Jiří Mlika. Za hosty v prvním poločase skóroval Roman Voborský.
Branky: 25. Šilhan, 34. , 38. a 42. Mlika – 45. Voborský, 55. Sikora, 61. vlastní (Hudec). Poločas: 4:1. Rozhodčí: Kobielský – Šmat, Cvrk. ŽK: 2:1. Diváci: 250.
Sokolov B: Zacharda – Hudec (83. Vu), Oláh, Ferko, Šaloun – Dittrich, P. Pleva (46. Kouba), Novotný, Bastl – Šilhan (73. Tůma), Mlika. Trenér: Jiří Dreiseitl.
DDM Stará Role: Vanke – Götzl (46. Hrudkaj), Drahoš, Hořt, Sochor – Stýblo, Kuboň, Vašíček (65. Nerad), Lojín – Sikora (79. M. Pleva), Voborský. Trenér: Jiří Diviš.