Již devátý ročník turnaje v sálové kopané O pohár starosty obce se hrál v sobotu ve sportovní hale ve Vintířově. Turnaje se zúčastnila tentokráte čtyři mužstva, která hrála systémem každý s každým 2x15 minut.
Jako každoročně, tak i letos byl uvedený turnaj zahájen starostou obce panem Ošeckým, který popřál všem účastníkům vše nejlepší, zdraví a hlavně sportovních úspěchů v nastávajících mistrovských soutěží, na něž je tento turnaj dobrou průpravou. Taktéž vyzval všechny přítomné sportovce, aby byly na sebe ohleduplní a nepřivodili si nějaké nepříjemné zranění.
V pěkném prostředí vintířovské haly přihlíželo i několik desítek diváků, kteří viděli pěknou halovou kopanou se snahou zúčastněných mužstev předvést co nejlepší výkony v rámci pravidel halové kopané. V řízení jednotlivých utkání se střídali rozhodčí Bohumil Eliáš a Tomáš Krejčí, kteří měli vše pod bedlivou kontrolou a díky slušnému přístupu všech zúčastněných sportovců nemuseli rěšit nějaké extrémy.
Tak jako v loňském roce zůstal nakonec putovní pohár doma, když jej obhájilo mužstvo mužů TJ Baník Vintířov. Na druhém místě skončilo mužstvo TJ Spartak Chodov B, na třetí příčce se umístilo družstvo dorostu TJ Baník Vintířov a čtvrtou příčku obsadili dorostenci z TJ Lomnice, kteří si odnesli za své umístění chutný dort, který okamžitě s patřičnou chutí spořádali. Ostatní mužstva za své umístění dostala pěkné pamětní poháry. Poděkování patří všem pořadatelům i školnici z MŠ Vintířov paní Šímové, která se starala se svým kolektivem o občerstvení pro sportovce a všechny ostatní zúčastněné.
Výsledky jednotlivých zápasů: Vintířov muži – Vintířov dorost 15:2 (8:2), Chodov B – Lomnice dorost 13:1 (6:1), Lomnice dorost – Vintířov dorost 3:5 (1:2), Vintířov – Chodov B 7:2 (3:1), Lomnice dorost – Vintířov 4:13 (2:7), Vintířov dorost – Chodov B 5:5 (1:3).