Skupina o 1. - 5. místo

Ve skupině o postup vedoucí Chodov předehrál svůj duel s druhým Krásnem již ve středu a výhrou 7:3 si zajistil mistrovský titul. V jediném klání víkendu potom Lomnice s přehledem ovládla duel na půdě posledního Starého Sedla.

Staré Sedlo - Lomnice B 0:5 (0:4). Rozhodnuto bylo už po prvním poločase, ve kterém si hosté vypracovali čtyřbrankový náskok. Po přestávce přidali již pouze jeden gól. V utkání však spálili množství dalších šancí, a tak je výsledek ještě milosrdný. Nutno podotknout, že domácí hráli až do 65. minuty pouze v deseti. Za hosty vstřelil hattrick Stanislav Hauf.

Branky: 12. Hauf Stanislav, 25. Hauf Stanislav, 44. Hauf Stanislav, 29. Čermák František, 70. Čermák František. Rozhodčí: laik. Diváci: 20.

Skupina o 6. - 10. místo

Ve skupině o 6. 10. místo se hrálo v Jindřichovicích, kde hostovalo béčko Nového Sedla, a v Oloví, kde se představila Svatava. Nekompletní Nové Sedlo sice získalo dva body, Svatava byla ale stoprocentní a protlačila se tak na první místo, které jí díky lepším vzájemným zápasům již Nové Sedlo nevezme.

Jindřichovice - N. Sedlo B 4:4 (0:1), PK: 1:3. K poslednímu utkání sezony dorazil Baník Union jen v devíti hráčích, přesto po prvním poločase vedl 1:0. Po přestávce se na trávníku rozpoutala pořádná gólová přestřelka, ve které domácí otočili skóre, aby opět prohrávali a nakonec si dvě minuty před koncem vynutili alespoň remízu a pokutové kopy. V těch ale uspěli borci z Nového Sedla.

Branky: 50. Račák Jan, 52. Fojtík Eduard, 67. Fojtík Eduard, 88. Fojtík Eduard - 15. Farkaš Daniel, 53. Patera David, 65. Patera David, 69. Farkaš Daniel. Rozhodčí: Szendi Bohumil. Diváci: 50.

Oloví - Svatava 1:2 (1:1). V Oloví šli domácí „horalé" rychle do vedení, hostům se podařila gólová odpověď až po půlhodině hry. Remízový stav 1:1 potom vydržel až do 70. minuty, ve které strhl výhru na stranu Svatavy Reismüller.

Branky: 3. Doboš Lukáš (pen.) - 33. Juhár David, 70. Reismüller Radim. Rozhodčí: Hodač Petr. Diváci: 30.