Pátek, 27. října

Krajský přebor dorostu: Sokolov B – Toužim/Chyše (16.30).

Sobota, 28. října

Fortuna ČFL A: Slavia Karlovy Vary – FK Robstav (18.00).

Fortuna divize B: Ostrov – Hřebeč (14.30), Hvězda Cheb – Kladno (16.00, UMT).

Krajský přebor mužů: Lokomotiva Karlovy Vary – Dvory (10.30, odloženo), Chodov – Lomnice (14.00), Nové Sedlo – Toužim (14.00), Vintířov – Mariánské Lázně B (14.00), Citice – Královské Poříčí (14.00).

I. A třída mužů: Františkovy Lázně – Nejdek (10.15), Kraslice – Skalná (10.30), Svatava – Hvězda Cheb B (11.00), FC Cheb – Sokolov B (14.00), Žlutice – Aš/Hazlov (14.00).

I. B třída mužů: Nová Role – Tři Sekery (10.30), Teplá – Horní Slavkov (11.00), Plesná – Kynšperk (14.00).

Krajský přebor dorostu: Ostrov – Mariánské Lázně (10.00, Květnová, odloženo).

Krajská soutěž dorostu: Dolní Žandov/Kynžvart – Nejdek/Nová Role (10.30), Chodov – Lokomotiva Karlovy Vary/Dalovice (10.30), Sedlec B – Svatava (11.00).

Okresní přebor mužů Karlovarska: Děpoltovice – Dvory B (10.30), Sadov – Stará Role (14.00), Bochov - Jáchymov (14.00), Bečov – Dalovice (14.00), Sedlec – Božičany (14.00, Dalovice), Hroznětín B – Merklín (14.00).

III. třída mužů Karlovarska: Počerny – Krásné Údolí (11.00), Hájek – Chyše B (14.00), Kyselka – Abertamy (14.00, Radošov).

Okresní přebor mužů Sokolovska: Oloví – Lomnice B (11.00), Krásno – Jindřichovice (14.00), Dolní Rychnov B – Svatava B (14.00).

Okresní přebor mužů Chebska: Stará Voda – Trstěnice B (11.00), Luby – Vojtanov (11.00), Velká Hleďsebe – Loko Mariánské Lázně (14.00), Kynžvart – Hrozňatov (14.00), Nové Kostel – Hranice B (14.00).

V jarní části Fortuna ČFL A Slavia porazila Robstav v Drahovicích 3:1. Uspěje je v domácím prostředí i v podzimní bitvě?
Slavia vyzve doma Robstav. Je potřeba využít domácího prostředí, říká Geňo

Neděle, 29. října

Krajský přebor mužů: Slavia Karlovy Vary B – Trstěnice (10.00), Ostrov B – Hroznětín (14.00, Květnová, odloženo).

I. A třída mužů: Březová B – Dolní Rychnov (10.30), Loket – Pila (14.00).

I. B třída mužů: Lipová – Dolní Žandov (10.30), Kolová – Jiskra Březová (11.00), Vojkovice – Hranice (11.00), Královské Poříčí B – Chyše (14.00).

Krajský přebor dorostu: Hvězda Cheb – Teplá (13.00), FC Cheb/Skalná – Horní Slavkov (14.00), Sedlec – Kadaň (14.00, Dalovice).

Krajská soutěž dorostu: Lomnice/Habartov – Březová (10.00), Františkovy Lázně – Merklín/Abertamy (10.00).

Okresní přebor mužů Karlovarska: Nejdek B – Útvina (14.00).

III. třída mužů Karlovarska: Otročín – Potůčky (11.00), Kolová B – Štědrá (14.00), Stanovice – Žlutice B (14.00).

Okresní přebor mužů Sokolovska: Nové Sedlo B – Bukovany (11.00), Habartov – Krajková (14.00).

Okresní přebor mužů Chebska: Křižovatka – Milhostov (14.00).

Kladno, které nemá na Karlovarský kraj dobré vzpomínky, když padlo v Ostrově 1:2, se o víkendu představí na umělce chebské Hvězdy.
Hvězda se postaví Kladnu, Ostrov čeká bitva nováčků, vyzve Hřebeč