Čtyřgólovou prohrou se rozloučili starší žáci Baníku Sokolov s domácím publikem. Jasnou výhru si odvezla Příbram, která si zopakovala podzimní vítězství.
FK Baník Sokolov - FK Marila Příbram 2:6.
Hostující celek si vypracoval podobný počet šancí jako Baník, ale v produktivitě byl o poznání lepší. A nejen to, v poli měli rychlejší přechod do útoku a celkově působili velmi lehkonoze a fotbalově. Domácí se museli obejít bez defenzivních opor Bendy a Ivaska. Přesto jako první měl příležitost P. Gössl, ale nedal a z protiútoku se gólově prosadil Mareš. Baník zahrozil akcí Váši s Poborským, jehož střela z voleje šla mimo. Ve 26. minutě po úniku Fejtla skóroval volný Pilík na 0:2 a chvíli nato Mareš zvýšil na rozdíl tří gólů.
Po změně stran uvolnil Vu kolmicí P. Gössla a ten svůj únik zakončil gólem na 1:3. Jenže za minutu hosté trestali další chybu a Krmeš dal na 1:4. Až pak se domácí zlepšili, dvě šance měl Poborský, Váša zamířil jen do gólmana a rána M. Gössla skončila na břevně. Po hodině hry zahráli hosté ve vápně rukou a z penalty se Váša nemýlil – 2:4. Pět minut nato ale Mareš vstřelil hlavou svůj třetí gól v utkání. Odpovědět mohl Váša, ale svůj další únik neproměnil. A tak v posledních vteřinách hry střelecky disponovaný Mareš uzavřel na 2:6.
Góly: 42. P. Gössl, 61. Váša z PK – 15., 35., 66. a 70. Mareš, 26. Pilík, 43. Krmeš.
Sestava Baníku: Kusík – Vican (52. Stejspal), M. Gössl, Lukeš, Werner – Vu, Jaroš (36. Škarda), P. Góssl, Váša – Poborský, Jurik (36. Stockner).
„Soustředěnost a koncentrace některých našich hráčů na zápas nebyla nejlepší, někteří mě dokonce svým přístupem a nasazením zklamali,“ kritizoval po utkání trenér Luboš Váša. „Paradoxně ti, co hráli den předtím za naše divizní béčko jakoby necítili únavu a zahráli nejlépe. Jenže ti odpočatější do utkání nedali to, co se od nic čekalo,“ pokračoval Váša v ´čištění hlav´. K zápasu pak dodal: „Rozhodly laciné branky a naše neproměněné šance. Ve dvou zbývajících utkáních musíme ještě pořádně zabrat, abychom ligu zakončili alespoň na sedmém místě,“ přiznal trenér Baníku.
Jeho asistent Pavel Šedivec byl přesnější: „Špatně jsme obsazovali protihráče, pozdě k nim pak přistupovali a soupeř to trestal. Navíc nám nevycházela koncovka,“ dodal Šedivec.
Ani mladší žákům se nedařilo a s Příbramí prohráli 1:5. Jeidnou branku Sokolováků dal v prvním poločase Kalous, hosté pak výsledek otočili skvělou hrou.