V předehrávce 6. kola žákovské ligy vybojovali mladíci Baníku Sokolov na půdě Neratovic všechny body a navíc neinkasovali ani jeden gól.

Starší žáci

FK Neratovice - FK Baník Sokolov0:1

V utkání starších žáků nebyl celek z posledního místa tabulky pro baníkovce vážnějším soupeřem. Hosté měli po celý zápas viditelnou územní převahu a jen jednogólová výhra nevyjadřuje dění na hřišti. Hned první příležitost utkání měl ve 4. minutě Vošmik, který po kličce brankáři střílel do prázdné brány, ale jen trefil nohy dobíhajícího obránce. Deset minut nato odpověděli domácí ojedinělou akcí, ale Martinec v brance Baníku jejich příležitost vychytal. Ve 26. minutě nastřelil Vošmik pěknou ranou poprvé břevno, dvě minuty nato už Krmenčík po ideální kolmici Špaka otevřel skóre zápasu – 0:1. Po další minutě se ke střele dostal Krmenčík a i jeho pokus zastavilo až břevno.
V úvodu druhé části zápasu se domácí na čas zlepšili, ale šanci si nevytvořili. Po čtvrthodině už zase tempo diktoval Baník. V rozpětí mezi 53. a 54. minutou nastřelili Bartoš a po něm Tůma zase jen brankovou kontrukci. V 59. minutě unikl Krmenčík, ale střelec branky se svého druhého zápisu nedočkal. Za deset minut domácí tvrdou střelu Pachty srazili nad břevno a v poslední minutě nastřelil Tůma v gólové pozici pouze brankáře.
Sestava: Martinec – Špak, Kopecký, Tůma, Šimek – Rozsíval, Špírek, Pachta – Krmenčík, Iterský. Střídali: Fridrich, Harčár a Bartoš. Trenér: Stanislav Galisz, asistent: Pavel Hřib.

Mladší žáci

FK Neratovice -FK Baník Sokolov 0:8

Prakticky stejný obraz měl i průběh utkání mladších žáků, jen s tím rozdílem, že baníkovci svému soupeři nasázeli osm branek. Už do poločasu Baník vedl bezpečně o čtyři branky a o zbylý počet se orzdělil po změně stran. Za Sokolováci postupně skórovali Frána, Slabyhoudek, Houdek, Šťastný, pak se dvakrát trefil Houdek, čímž zkompletoval hattrick, a zbývající branky dali Frána a Horváth.
Sestava: Kocourek – Kravar, Frána, Veselovský, Sys – Polom, Slabyhoudek, Horvát, Houdek – Haselbauer, Šťastný. Střídali: Šádek, Jirák, Heřman, Šváb a Tichý. Trenér: Luboš Váša, asistent: Pavel Šedivec.
Za týden baníkovci hostí Viktorii Plzeň.