Pouze bod si ze hřiště Baníku Sokolov odvezli žáci Viktorie Plzeň, čtyři zbylé zůstaly na Baníku.

Starší žáci: FK Baník Sokolov -FC Viktorie Plzeň 2:2

Utkání starších žáků začalo svižně. Baníkovci nastoupili s touhou potvrdit své poslední vítězství z Neratovic, ale už v 5. minutě zakončil akci Viktorie karlovarský Mandula a bylo to 0:1. Jenže za čtyči minuty byl ve vápně faulován Krmenčík a Špírek z penalty s přehledem srovnal na 1:1. Pak měl tutovku opět urostlý Mandula, ale po kličce brankáři zamířil jen do boční sítě.
Po změně stran měl šanci opět Mandula, ale trefil Martince. Pět minut před koncem rušného zápasu se prosadil domácí Krmenčík a ranou k bližší tyči přivedl baníkovce do vedení 2:1. Ale ani radost Sokolováků netrvala dlouho, minutu nato po nezdařilém odkopu získal míč Mandula a obloučkem přehodil brankáře na konečných 2:2. V úplném závěru mohl Baník rozhodnout, dvě gólovky měl Rozsíval, ale přestřelil stejně jako hostující Vaňous. V nastavení šel sám na brankáře domácí Krmenčík, ale neuspěl.
Sokolov: Martinec – Šimek, Tůma, Kopecký, Špak – Rozsíval, Špírek, Pachta, Vošmik – Iterský, Krmenčík. Střídali: Bartoš, Harčár. Trenér: Galisz.

Mladší žáci: FK Baník Sokolov - FC Viktorie Plzeň 3:0

V utkání mladších žáků potvrdili mladí baníkovci, že se výkonnostně zvedají. Proti Viktorce si připsali své třetí vítězství v řadě za sebou, navíc získali cenný skalp třetího týmu v tabulce. Mladí Sokolováci předvedli nadšený výkon, který dvěma góly korunoval Horvát a jeden přidal Slabyhoudek.
Sokolov: Kocourek – Šťastný, Horvát, Veselovský, Kravár – Sládek, Haselbauer, Slabyhoudek, Sýs – Frána, Houdek. Střídali: Šádek, Troller, Heřman, Polom a Tichý.
O víkendu baníkovci zajíždějí do středočeských Hořovic.