Nečekanou porážku si ze hřiště Hořovic přivezli starší žáci Baníku Sokolov. Ti podlehli nováčkovi ligy, který si naopak připsal třetí výhru v řadě za sebou.


FK Hořovice - FK Baník Sokolov 3:1

Starším baníkovcům se v utkání moc nedařilo, byť šli do vedení. Brzy po zahájení kopal po faulu na Iterského penaltu Tůma, ale bohužel jí neproměnil. Chvíli nato se do šance dostal Krmenčík a pěknou brankou poslal baníkovcev 6. minutě do vedení. Jenže pak přišel nečekaný obrat ze strany domácíh. V 9. minutě dorazil míč do branky domácí Šebek a vyrovnal. Ba co víc, chvíli nato Hořovice otočily vývoj utkání a šly do vedení. Vyrovnat poté mohl Šimek, ale jeho trestňák těsně minul branku a ve 20. minutě Vošmik mířil mimo. A tak ve 26. minutě znovu udeřili po rychlém protiútoku do otevřené obrany domácí a zvýšili na 3:1.
Po změně stran se už skóre zápasu nepohnulo, i když baníkovci měli více ze hry a soupeře tlačili.
Sestava FK Baník: Martinec – Špak, Kopecký, Tůma, Šimek – Rozsíval (36. Dudešek), Harčár (36. Mariánus), Pachta, Vošmik – Krmenčík, Iterský (36. Bartoš).

FK Hořovice - FK Baník Sokolov 1:3

Mladší žáci sehráli dva různé poločasy. Úvod utkání baníkovcům nevyšel a už ve 4. minutě prohrávali. Pak byl Baník herně lepší, i když výkon nebyl podle představ trenéra Váši. Své šance promarnili Houdek a po něm Frána.
Po změně stran a prostřídání se hra hostů rapidně zlepšila. Vyrovnat se podařilo Horvátovi, který se trefil krásnou střelou z dálky. Do vedení pak hosty poslal svým gólem z voleje Frána a výhru Baníku podtrhl brankou po svém sólu Šťastný. Další šance Houdka, Šádka a nebezpečné střely Slabyhoudka, Kravára a Horváta zůstaly nevyužity.
Sestava FK Baník: Kocourek – Šťastný, Horvát, Veselovský, Kravár – Chládek (31. Polom), Slabyhoudek, Heřman (31. Tichý, 48. Jirák), Sys (53. Šádek) – Frána (54. Šváb), Houdek.
O víkendu hrají baníkovci doma. Starší žáci od 13 hodin přivítají slavnou Slavii Praha, mladší ve 14.45 hodin.