STARŠÍ ŽÁCI:
FK Baník Sokolov – FK Jablonec 97 1:0 (1:0)
Domácí do utkání nastoupili v pozměněné sestavě. Nemocného Vošmika a Rozsívala nahradili Bartoš a Harčár. První šanci domácích měl v 16. minutě Iterský po nahrávce Krmenčíka, ale gólman hostí jeho šanci zlikvidoval. Devět minut nato popřihrávce Bartoše se ocitl Iterský v další šanci, ale zblízka minul branku Jablonce. Ve 27. minutě se v gólové šanci ocitl hostující útočník, jeho šanci zmařil domácí gólman zákrokem na hranici faulu.
Ve 38. minutě svou chybu musel sokolovský stoper zachraňovat za cenu faulu a ŽK, následující přímý kop domácí brankář kryl. Ve 40. minutě skóroval po centru Špaka důrazný Krmenčík – 1:0. Ve 46. minutě opět v šanci Krmenčík po ideální “ulici” Harčára, ale netrefil branku. V 59. minutě dobrá střela Jablonce ze střední vzdálenosti, Martinec si s ní poradil. Minutu nato měl Sokolov výhodu přímého kopu, Špírek ale pouze orazítkoval břevno.V 64. minutě skončil centr z pravé strany v domácí brance, gól ale neplatil pro ofsajd.
Sestava FK Baník: Martinec – Špak, Kopecký, Tůma, Šimek – Bartoš, Špírek, Pachta, Harčár – Krmenčík, Iterský.
Střídání: 55. Dudešek za Bartoše.
Gól: 40. Krmenčík.
 

MLADŠÍ ŽÁCI:

FK Baník Sokolov – FK Jablonec 1:1 (1:0)

Hned od začátku jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a od 7. minuty jsme vedli po pěkné akci Gabrisse, kterou chladnokrevně proměnil Houdek. Poté jsme kopali sérii rohů, po kterých soupeř vzniklý zmatek ve vápně likvidoval jen se štěstím. Vprůběhu první půle se pak hra vyrovnala a na obou stranách bylo dost nepřesných přihrávek a další šance si ani jedno mužstvo nevytvořilo. Druhou půli jsme začali opět velkým náporem, ale neproměnili jsme dvě vyložené šance (Tichý, Gabriss). To se nám vymstilo a těsně před koncem po chybě střídajícího Haselbauera se dostal jablonecký hráč sám před našeho brankáře a spřehledem srovnal stav na konečných 1:1,“ řekl trenér Luboš Váša.

Sestava FK Baník: Strnad – Šťastný, Horvát, Veselovský, Kravár – Sys, Slabyhoudek , Gabriss, Tichý – Frána, Houdek.
Střídání: 31. Polom za Fránu, 41. Haselbauer za Gabrisse, 45. Chládek za Tichého, 48. Jirák za Syse.
Branky: 7. Houdek - 1:0, 57. - 1:1.