Lídři ligové soutěže starších a mladších žáků byli dalším soupeřem mladých fotbalistů Baníku Sokolov v duelech 24. kola. Starším se bodovat nepodařilo a cesta za záchranou se zdá stále trnitější, mladší sice drželi se Slavií krok, ale také jí nakonec podlehli.

Starší žáci: SK Slavia Praha - FK Baník Sokolov 4:1 (1:0). Baníkovci utkání s vedoucím mužstvem tabulky nezačali špatně a v 5. minutě se ocitl v obrovské šanci Iterský, ale domácí brankář si s jeho střelou i následnou dorážkou Krmenčíka dokázal poradit. Zápas byl dále vyrovnaný, ale domácí byli před brankou přece jen nebezpečnější. Náš gólman Martinec ale dvě největší šance dokázal zlikvidovat.
Do druhé půle ze zdravotních důvodů nenastoupili Krmenčík a Šimek. Když už se zdálo, že by si sokolovští žáci mohli odvést bod, přišla 52. minuta, ve které si vstřelil Kopecký hlavou po centru z levé strany vlastní gól. Slávisté dvě minuty nato přidali druhý gól. Baníku se povedlo snížit na 2:1 po rohovém kopu, když se v malém vápně nejlépe zorientoval Matějíček. Baníkovci se snažili o vyrovnání, ale domácí v závěru utkání do otevřené obrany přidali jěště dvě branky.
Sestava Sokolova: Martinec - Špak, Kopecký (60. Koubek), Tůma, Šimek (36. Bartoš) – Rozsíval (45. Harčár), Pachta, Krmenčík (36. Špírek), Vošmik – Iterský (61. Vrba), Matějíček. Trenér: Stanislav Galisz.

Mladší žáci: SK Slavia Praha - FK Baník Sokolov 2:1 (1:0). “Do utkání proti suverénu žákovské ligy jsme nastupovali s odhodláním brzy neinkasovat, soupeře potrápit a pokusit se bodovat. Hráči přistoupili k utkání tentokrát velmi zodpovědně, hráli na doraz a mnoho nechybělo, a mohli jsme i přivézt bod,“ myslí si trenér Luboš Váša. V první půli měla Slávie o něco více ze hry, ale na šance jsme byl na tom lépe Baník. Jenže průnik Houdka ani Syse brankou neskončil. V nadějné pozici se ocitl po rohu i Haselbauer a po dlouhém sólu také Horvát, ale k zakončení se díky důrazu domácích nedostali. Domácí výborně kombinovali, ale do vyložených šancí se příliš nedostávali. „Jednou nás zachránilo břevno a teprve v poslední minutě poločasu, po rohovém kopu, prostřelili domácí naší obranu a ujali se vedení ,“ okomentoval první půli trenér Váša.
Do druhé půle Baník posílil ofenzivu a chtěl vyrovnat. Bohužel Slávisté založili hezký, rychlý útok zakončený střelou, kterou Strnad vyrazil, ale dobíhající hráč soupeře zvýšil na 2:0. Ani potom se baníkovci nevzdali a dál trápili domácí hráče. Jenže i další šanci Houdka zlikvidoval dobrý gólman. „Snížit se nám podařilo až těsně před koncem Polomem, ale na vyrovnání už nám nezbyl čas. I přes porážku jsme však spokojeni s nasazením hráčů, kdy ani jeden z nich herně nezklamal a jsme spokojeni i s herním projevem týmu. Sami hráči opět viděli, že můžeme sehrát vyrovnané utkání s jakýmkoliv soupeřem a že umístění v první polovině tabulky je zasloužené,“ dokomentoval zbytek utkání trenér Luboš Váša.
Sestava Baníku: Strnad – Šťastný, Horvát, Kravár, Šváb – Tichý (38. Polom), Slabyhoudek, Haselbauer (30. Frána), Gabriss, Sys (45. Jirák) – Houdek (56. Chládek).