Starší žáci
FC Bohemians Praha 1905 – FK Baník Sokolov 3:1 (1:0).
Na stadionu Lokomotivy Vršovice začali hosté až s příliš velkým respektem a domácí toho využili. Už po půlminutě hry se Bohemka ujala vedení po střele Hanzla – 1:0. Klokani se pak natlačili na sokolovskou polovinu a Baník jen těžko odolával. Šance měli Mižič, hned tři Trýzný a břevno pomohlo Martincovi při střele Faměry. O občasné útočení Baníku se pokoušeli zejména Iterský, Vošmik nebo Krmenčík. Poločas zakončili domácí nebezpečným pokusem Dolejše těsně mimo.
I na začátku druhé půle byla Bohemka agresivnější. Přímák Trýzného sokolovskýbrankář vyrazil s pomocí břevna na roh. Pak ale Zimmermann kolmicí mezi beky uvolnil Hanzla a ten brejk zakončil gólem na 2:0. Baník to ale nezlomilo a o chvíli později rozehrál pěknou akci Pachta, přesným centrem našel Iterského, který vydařenou střelou pod břevno snížil na 2:1. Najednou klokani nevěděli co hrát a Baník byl na čas lepší. Snažil se vyrovnat, ale naopak inkasoval., když byl při útočné akci Bohemky faulován bránící Vošmik, ale nepískalo se, a až následný obraný zákrok Baníku ve vápně přiměl sudího použít píšťalku. Kopala se penalta, kterou Ondruš do protipohybu brankáře proměnil na konečných 3:1. Z protiakce se dostal do zakončení Krmenčík, ale střelou ani následnou dorážkou brankáře Doležala nepřekonal. Ten chytil i střelu Pachty pod břevno a pokus střídajícího Rozsívala vykopl z brány jeden z obránců.
Góly: 1. a 42. Hanzl, 55. Ondruš z PK – 46. Iterský. Rozhodčí: Dobrý – Buřil, Novák, ŽK 0:3 (47. Šimek, 48. Tůma, 60. Martinec), 110 diváků.
Sestava Bohemky: Doležal – Dufek, Mižič, Faměra, Kraus – Jiskra, Dolejš, Trázna, Ondruš – Hanzl, Zimmermann. Střídali: Plamínek, Hrubý a Kisugite. Trenér. Jan Rychlý.
Sestava Baníku: Martinec – Fridrich (58. Marianus), Tůma, Kopecký, Špak –Šimek !47. Rozsíval), Pachta, Špírek, Vošmik – Iterský, Krmenčík. Trenér: Stanislav Galisz.

Mladší žáci
FC Bohemians Praha 1905 – FK Baník Sokolov 1:1 (0:1).
Baníkovci začali nebojácně a dlouho drželi s domácími krok. Baco víc, šli brzy do vedení. V 9. minutě byla střela Horváta sražena na roh, který zahrál Šťastný, ke kterému se míč odrazil zpět a křížnou střelou z úhlu propálil balon do sítě – 0:1. Baník pokračoval v dobré hře,po cetru do vápna hlavičkoval pod břevno Polom, ale gólman šanci chytil.
Po poločasovém prostřídání už byla o něco lepší Bohemka. Ve 38. minutě se k přímáku z dvaadvaceti metrů postavil Preisler a střelou o břevno srovnal na 1:1. Baník pak podržel brankář Kocourek, který chytil pokus Veselého, těsně nad letěla i střela Tichonova.
Branky: 38. Preisler – 9. Šťastný.
Sestava Baníku: Kocourek – Kravar, Slabyhoudek, Veselovský, Frána – Šťastný, Horvát, Sýs, Houdek – Haselbauer, Polom. Střídali: Sádek, Heřman, Šváb a Jirák. Trenér: Luboš Váša.
V sobotu hrají baníkovci doma. Od 13 (starší žáci) a 14.45 hodin (mladší žáci) hostí celky Hradce Králové.