„Dvacet přihlášených týmů bylo rozlosováno do pěti čtyřčlenných skupin," upřesňuje hlavní organizátor Petr Peterka.

Skupina A (Flamengo Březová, Ajax Kolová, 1.FC Karlovy Vary B, Bukovany) nastoupí ke svým zápasům v pátek v 16.30 hodin.

Po nich, od 19 hodin, budou na sokolovské palubovce probíhat boje ve skupině B (Lokomotiva Prešov, OSS Lomnice, Termiti Loket, Phoenix United).

Skupina C se bude hrát v sobotu dopoledne od 8.30 do 10.50 (Bombarďáci, TJ Lomnice, Vixmix, Celtic Citice).

Vzápětí dostane prostor skupina D, 10.50 13.10 (Sporting Sokolov, Skvadra Tachov, Obhájci 2014, Bombónci).

Jako poslední přijde na řadu v sobotu po poledni skupina D ve 13.10 hodin (Draci K.Vary, Krvavá Tlačenka, Materie 2006, Dacani K.Poříčí).

Od 15.30 hodin jsou potom na programu vyřazovací boje. „Z každé skupiny postupují vítězové do čtvrtfinále. Dále si o tři postupová místa do čtvrtfinále zahrají týmy na druhém místě + jeden nejlepší z třetího místa. Tyto týmy budou nasazeny dle nejlepšího umístění všech na druhém místě ve skupině, přičemž rozhoduje počet bodů, potom skóre, počet vstřelených branek, počet obdržených branek, případně los," vysvětluje Petr Peterka herní systém.

Bude se také bojovat mezi vyřazenými semifinalisty o třetí místo, hrací doba utkání je 1x 20 minut, hraje se na akumulované fauly. Při čtvrtém faulu se kope pokutový kop dle pravidel futsalu. Každý tým je povinen mít míč na hru. Při napadení rozhodčího je tým vyloučen z turnaje! Na žádný tým se v pořadí zápasů ve skupině nečeká. Pořadí utkání si každý tým hlídá sám.