Pouze remízu přivezli fotbalisté juniorky Baníku Sokolov ze hřiště nováčka divize. Mohl za to nevýrazný první poločas, ve kterém Baník předvedl profesorský výkon bez nasazení a kreativitiy.
Sokol Brozany 1
FK Baník Sokolov B 1

Baník nastoupil posílen o áčkaře Šorfu, Frohnu a Vítka. Největší šancí prvního poločasu ale měl jen hlavičkující Tuhela v 9. minutě, po pasu Gajdoše a přesném centru Provazníka. Gajdoš pak potěšil sokolovské trenéry ještě jednou, když v 19. v poslední chvíli vyřešil rodící se brejk domácích. Pak přišla 25. minuta, v sokolovské šestnáctce si šikovně počínal hráč hostů, technickou fintou donutil obranu k faulu a kopala se penalta. Jenže Jakub Dvořák se zdá být specialistou na penalty a již druhou penaltu v letošním ročníku zneškodnil.
Po změně stran Baník přeskupil řady a získal výraznou převahu. Po centru Kratochvíla mířil Šorfa jen těsně nad, v 60. minutě zahrál nacvičenou standardku Prchal, našel Gajdoše, který hlavou vrátil zpět Svůrovi a jeho rána skončila na tyči. Kdo se radoval byli domácí, kteří v 78. minutě kopali trestňák, obrana Baníku zachybovala a domácí Hora toho využil k vedoucí brance. Juniorku ale nepříznivý stav nezlomil, naopak i nadále hrála se snahou vstřelit branku. Nejprve se pěknou střelou předvedl střídající Vůjtěch a aktivita Baníku byla korunována jen pár minut před koncem. Centrovaný míč prodloužil Správka za domácí obranu, kam sběhnul Šorfa, obešel stopera i brankáře Brozan a svůj kvalitní výkon korunoval vyrovnávací brankou. Bohužel na víc se baníkovci nezmohli a ze hřiště nováčka divizní soutěže si odvezli bod, což je při schopnostech tohoto mladého týmu přece jen trochu málo.
Góly: 78. Hora – 85. Šorfa. Rozhodčí: Burda; ŽK 3:5 (Kuhn, Tomášek, Klimeš – Prchal, Kopřiva, Tuhela, Kratochvíl, Gajdoš).
Sestava juniorky: J. Dvořák – Nápravník, Gajdoš, Vítek, Svůra - Frohna, Prchal (75. Vůjtěch), Svůra, Provazník (46. Kratochvíl ) – Šorfa, Tuhela (80. Správka). Trenér: Abrhám.
V neděli juniorka doma hostí Litvínov.