FK Baník Sokolov -FK AS Pardubice 1:1

V důležité utkání 14. kola se střetli dva soupeři ze středu tabulky. Do zápasu vstoupili lépe Východočeši. Střela Svobody mířila přesně do šibenice, ale pozorný brankář Martinec ji chytil. Gólman Baníku uspěl i v 10. minutě, kdy chytil sólo Šourka. Ve 21. minutě šel do vedení paradoxně Baník, který se do té doby dopředu příliš neprosazoval. Pas Vošmika načekaně zapadl za obranu na rozběhnutého Krmenčíka, jehoř střelu brankář hostů vyrazil a dobíhající Rozsíval dorážkou trefil odkrytý kout – 1:0. Hosté ale do poločasu vyrovnali. Po dvojím nezdařilém odkopu ve vápně musel faulovat Tůma a Mareš z neřízené penalty vyrovnal ve 33. minutě na 1:1. Těsně před poločasem pronikl do vápna hostující Mareček, ale zblízka minul šibenici jen o fous.
Ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal a až v závěru se o něco více prosazovali hosté. Nejprve Krmenčíkův pokus gólem neskončil, na druhé straně pak rána Bartoše letěla nad a závěrečný přímý kop pardubického Svobody skončil na břevně. Chvíli před koncem pak Martinec vychytal samostatný nájezd Dobrkovského.
„Liga je velmi vyrovnaná soutěž a těžkým soupeřem nám byly i Pardubice. Chtěli jsme je porazit, ale nakonec musíme být rádí za remízu,“ řekl po utkání trenér Stanislav Galisz.

Góly: 21. Rozsíval – 33. Mareš z PK. Rozhodčí: Burda – Körmöczi, Kozák; ŽK 3:1 (13. Pachta, 33. Tůma, 66. Kopecký – 68. Šourek), 80 diváci.
Sokolov: Martinec – Šimek, Tůma, Kopecký, Špak – Rozsíval (53. Harčár), Pachta, Špírek, Vošmik (53. Bartoš) – Krmenčík, Iterský.

Mladší žáci Baníku si se svým soupeřem poradily jasně 5:0 po poločase 3:0. Tři branky dal Horvát, po jedné Slabyhoudek a Houdek.
Sokolov: Kocourek – Šťastný, Veselovský, Horvát, Kravár – Sys, Gabriss, Slabyhoudek, Tichý – Houdek, Chládek. Střídali: Polom, Haselbauer, Šádek, Šváb a Jirák. Trenér: Luboš Váša.