To byl mazec. Fotbalisté z pod Vladaře totiž opět najeli na střeleckou vlnu. Tentokrát to odnesla řádně starorolská rezerva. Ta si odvezla v e fotbalovém ranci sedm inkasovaných branek. Navíc to pro Žlutičáky byla třetí podzimní výhra, která je v tabulce posunula na devátou příčku. Podstatně hůře si vedl v rámci derby nováčků soutěže Slavoj Bečov, který na domácí půdě podlehl tříbrankovým rozdílem Lipové, a stále tak uzavírá na čtrnácté příčce krajskou tabulku.

Výsledky, 9. kolo:

Bečov – Lipová 1:4 (1:1). Hostům vystřílelo tři body kvarteto úspěšných kanonýrů ve složení Jiří Holý, Marek Tůma, Lukáš Luňák a Jiří Žahourek. za domácí si pak připsal na své konto čestný úspěch Petr Brandejský.
Žlutice – St. Role B 7:1 (2:1). Hattrickem poslal hosty do kolen Lukáš Kliment. O další branky Žlutic se pak podělili Michal Sitař, pavel Suda, David Metlička a Jan Pěnkava. Za hosty poté skóroval Marek Pleva.
Další výsledky, 9. kolo: Lomnice – Habartov 1:1 (0:1), Nová Role – FC Cheb 2:2 (2:1), H. Slavkov – Chyše 0:4 (0:1), D. Rychnov – Dalovice 1:2 (1:2), Jáchymov – Rotava 2:1 (1:0).