HC Baník Sokolov - HC PZ Kladno 6:2 (1:1, 3:0, 2:1).
Domácím nevyšel úvod utkání a už ve druhé minutě inkasovali branku z hole Suka. Vyrovnat mohl v 16. minutě Sláma, který při přesilovce dostal zpoza branky přihrávku, kličkou si vytáhl gólmana, ale z těžkého úhlu přestřelil branku. Po něm mohl vyronat Fejtl, po jeho střele však zazvonila jen tyč hostující branky. Domácím se přeci jen podařilo srovnat skóre v poslední minutě úvodní třetiny, když Flieger z mezikruží poslal puk nad lapačku kladenského gólmana.
Ve druhé třetině po 14 sekundách hry poslal domácí do vedení Sláma. Hosté mohli vzápětí vyrovnat, ale Réda v brance domácích si poradil se samostatným nájezdem hostujícího útočníka. A tak přišli ke slovu opět domácí. Nejprve ve vlastním oslabení unikla dvojice Baar Danyo, ale jejich střelecké zakončení mířilo nad horní tyčkou kladenské klece. Branku přinesla až dorážka M. Pfistera o chvíly později po závaru v brankovišti Kladna. O necelé dvě minuty později se domácím povedlo opět uspět na brankovišti, tentokrát propasíroval kotouč do branky svou další trefou Sláma. Další pokus, opět v oslabení, dvojice Magula Sláma zůstal nevyužit, stejně tak pokus kladenských. Do šaten se šlo za stavu 4:1 pro domácí.
Poslední část hry přinesla sérii vyloučení, zejména na kladenské straně. Hostům se nakonec podařilo v 51. minutě snížit Strachotou, ale domácí odpověděli již za 31 sekund Děkanem. O minutu později uzavřel gólový účet utkání po přihrávce Slámy Říha.
Sestava Sokolova: Réda - Říha, Funk, Strýček, Bejlek (od 46 min. Peutlschmid), Děkan, Šik – Magula, Sláma, Flieger – Chodounský, M. Pfister, Balšan – Baar, Danyo (50.. Vrzal), Fejtl. Trenéři: Michna, Antony.
Branky: 20. Flieger (Sláma), 21. Sláma (Magula), 23. M. Pfister (Magula, Sláma), 49. Sláma (Fliger, Funk), 51. Děkan (Fejtl), 53. Říha (Sláma) – 2. Suk, 51. Strachota (Chadima). Střely: 32:29.
Rozhodčí: Grech – Fiala, Havelec. Vyloučení: 10:7, navíc Suk 10 OT za nesportovní chování, Jupa 5+ OK za naražení zezadu (oba PZ Kladno). Využití: 1:0. Diváků 50.

HC Baník Most - HC Baník Sokolov 3:2 (1:0, 1:1, 1:1).
V nedělním zápase rozhodli domácí o svém vítězství brankou 27 vteřin před závěrečnou sirénou.
Sestava Sokolova: Réda - Šik, Funk, Strýček, Bejlek, Děkan, Peutlschmid – Magula, R. Pfister, Flieger – Chodounský, M. Pfister, Balšan – Baar, Danyo, Fejtl. Trenéři: Michna, Antony.
Branky: 14. Karel (Šafařík), 37. Lhotka (Šafařík), 60. Komma (Šafařík, Lhotka) – 28. M. Pfister (Děkan, Strýček), 46. M. Pfister (Chodounský, Strýček). Střely: 30:24. Rozhodčí: Vojtěchovský – Ruchař, Chochola. Vyloučení: 5:7, navíc Kabeláč (Most) 2+10 za naražení zezadu. Využití: 1:2. Oslabení: 1:0 Diváků: 47.