HC Průmstav Rokycany - HC Baník Sokolov 8:0

Hosté se museli v tomto utkání obejít bez letních posil, slovenských hráčů Kopkaše a Cimburka, kteří ukončili své působení v sokolovském dresu. Trenéru Potužníkovi chyběl i Přindiš, zraněný Soukup a kvůli pracovním povinnostem i Kalousek.
Sokolovští dokázali, přestože inkasovali dvě branky, držet se svým soupeřem krok pouze v první třetině. Projevila se však stará bolest sokolovského hokeje, nedostatek zkušených, kvalitních obránců. Jejich absence byla znát při přesilové hře 5 na 3, kterou měli hosté k dispozici, avšak bez výsledku. Po dalších brankách v druhé části hry hosté rezignovali a zápas dohrávali pouze z povinnosti, za což sklidili od přítomných fanoušků Baníku bouři nevole. „Jsem velmi zklamán z přístupu hráčů, tento výkon je neomluvitelný. Venku nebojujeme, pokud inkasujeme branky, hráči rezignují,“ nešetřil kriticky své svěřence trenér sokolovských hokejistů Karel Potužník.
Třetiny: 2:0, 2:0, 4:0. Branky: 6. Metlička (Kocman), 13. Špaček (Šindelář, Fiala), 23. Metlička (Kocman), 29. Hrubý (Špaček), 48. Bednář (Tureček), 49. Hrubý, 51. Švík (Kovařík), 60. Tureček (Kovařík, Bednář).
Sestava Baníku: Schafhauser (48. Réda) – Diblík, Mudra, Van Waardenburg, Pech, Děkan, Říha – Dobřemysl, Veverka, Magula, Sopr, Nový, Račanský, Vrba , Sláma Louthan. Trenér: Potužník.