A diváci se mohou zřejmě těšit opět na dramatickou podívanou. Po Řisutech a Písku přijede další zkušený tým. Milevsko je prozatím na čtvrtém místě tabulky. A daří se mu především venku, kde ze čtyř zápasů Milevští dokázali třikrát zvítězit. V posledním kole si připsali vítězství 2:1 na ledě Písku.
Domácímu mužstvu se naopak daří pouze v domácích zápasech. Ze tří utkání na domácím ledě Baník ztratil body pouze v posledním utkání za remízu s Pískem a stále drží domácí neporazitelnost. V tabulce domácích zápasů Sokolovští figurují na šestém místě, naopak na hřištích soupeřů jsou poslední.
V dnešním zápase, ale budou chtít uhájit svou neporazitelnost na domácím hřišti a proti silnému soupeři opět bodovat. „Čeká nás opravdu kvalitní soupeř, ale pokusíme se doma opět bodovat,“ potvrzuje domácí trenér Karel Potužník. Baníkovci budou proti silnému soupeři sázet znovu na své tradiční zbraně, které jim v domácím prostředí přinesli úspěch, na bojovnost a nasazení.
„Budeme chtít odvézt takový výkon abychom také potěšili diváky a hráli v zápase důstojnou roli,“ dodává ještě kouč domácích hokejistů Potužník.