Vřesová zdolala Slovan Louny

SOKOLOV - Další kolo krajského přeboru hokejistů bylo na programu na zimním stadioně v Sokolově, kde v sobotní večer celek Vřesové hostil silné mužstvo Slovanu Louny. Vřesovští měli svému soupeři co oplácet, v prvním utkání na ledě Loun podlehli Slovanu 3:6. To se jim nakonec v domácím prostředí podařilo.

17.11.2008

Hokej HC VřesováFoto: Zdeněk Plachý

HC PK Vřesová - HC Slovan Louny 4:1

Od prvních minut zápasu bylo zřejmé, že lounští hokejisté domácí tým Vřesové trochu podcenili. Po vyrovnané první třetině byl stav 1:1.
Druhou třetinu zvládla lépe Vřesová. Ani tak ne pohybem, ale spíše účelnou hrou, podpořenou výborně chytajícím Pavlem Csipkou.Stav po druhé třetině byl k překvapení hostů 3:1.
V 50. minutě připravili hráči Vřesové rozhodující úder v podobě čtvrtého gólu mužstvu z Loun, které si evidentně přijelo do Sokolova pro body. Poděkování patří Petru Suchopárovi za odkoučování zápasu na střídačce Vřesové.
Domácí opět potvrdili, že v této sezoně, v ávisloslosti na sestavě , která při jednotlivých utkáních k dispozici, mohou vyhrát i prohrát s kýmkoliv.
Třetiny: 1:1, 2:0, 1:0.
HC PK Vřesová: Csipka – Šafář, Galeja, Szabó, Csipka, Krátký, Rozsypal T., Anderle,Rybár, Koněvalík, Borolič T., Borolič V., Večeřa, Malý L., Pašek.
Branky: Koněvalík, V. Borolič, Pašek, Csipka. Asistence: Anderle, Szabó, Borolič T., Koněvalík. (rg)

17.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

POI ve své nebezpečné ohnivé formě.

Cirkusák, který nepotřebuje šapitó

Hledá se Talent města Nové Sedlo „Zlaté srdce“

Nové Sedlo – Je tu velká šance pro ty, kteří rádi píší, přednáší, hrají divadlo, zpívají nebo třeba ovládají hru na hudební nástroj.

Prodavačka sebrala peněženku na paletě, zmizelo z ní 10 tisíc

Kraslice – Z prodavačky v jednom z kraslických supermarketů se vyklubala zlodějka.

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.