HC Kadaň „B“ - HC PK Vřesová 9:3 (1:1, 6:1, 2:1).
Několik absencí kvůli pracovnímu vytížení a několik marodů málem zabránilo odehrátí tohoto utkání. Ani snaha o přeložení na neděli se nepovedla. Nakonec se podařilo dát mužstvo dohromady, aby se mohlo vyjet k utkání. Ovšem ani cesta na sever Čech nebyla jednoduchá. Díky sněhové vánici a několika haváriím na cestě se zvažoval návrat z cesty zpět. Snad jen díky umu a zkušenosti dopravce pana Vyskočila se podařilo přijet do Kadaně. Jestli si někdo myslel, že problémy příjezdem na zimní stadion v Kadani skončily, byl na omylu. K utkání nepřijeli rozhodčí a tak se čekalo téměř hodinu na náhradní!
První třetina byla vyrovnaná a dá se dokonce říct, že hosté měli více vyložených brankových příležitostí. Přesto skončila úvodní třetina 1:1.
Ve druhé části domácí výrazně zlepšili pohyb a prakticky rozhodli utkání během několika minut, když druhou část hry vyhráli v poměru 6:1.
V závěrečném dějství se průběh utkání moc nezměnil a snad jen díky zákrokům hostujícího Pavla Csipky skončila třetina pouze 2:1 pro domácí.
Kadanští v zápase potvrdili proč jsou s velkým náskokem první v tabulce a celý zápas měli pod kontrolou.
Sestava HC PK Vřesová: Csipka – Šafář, Galeja, Szabo, Rozsypal T. , Borolič T., Koněvalík, Loskot, Krátký, Bodák, Šnicer, Novák J., Eismann.
Branky Vřesové: Loskot 2, Szabo. Asistence: Šafář, Koněvalík, Novák J. (rg)