HC BANÍK SOKOLOV - HC TEPLICE 7:3

V první třetině hosté dvakrát vedli, ale domácím se podařilo nejen dvakrát srovnat skóre, ale nakonec se dostali i do vedení. Tepličtí otevřeli již ve třetí minutě skóre utkání. Mladí baníkovci srovnali v 10. minutě, když se po střele Steinera nejlépe orientoval v brankovišti Molnár a uklidil puk z brankové čáry do teplické svatyně. Sokolovští se však neradovali z vedení dlouho, již po 56 sekundách odpověděli hosté brankou Turana – 1:2. Za pouhých 34 sekund skórovali opět domácí, Fencl poslal do brejku Holuba a ten trefil pravý horní růžek branky– 2:2. O necelé dvě minuty později přidal Steiner další gólový zásah – 3:2.

Ve druhé části hry padla jediná branka. Ve 37. minutě si pohrál Holub po buly v útočném pásmu s obranou hostů a předložil před prázdnou branku kotouč Konvalinovi, který ho poslal počtvrté do teplické klece – 4:2.

Ve třetí třetině přidali domácí po úspěšných trefách Molnára, Steinera a Mouchy další tři branky. Hosté odpověděli jedním gólovým zásahem.

Sestava HC Baník Sokolov: Francisko – Galajda, Konvalina, Veverka, Zhmutskyy – Holub, Steiner, Molnár, Moucha, Killinger, Fencl, Putyra. Trenér: Škarda.
Třetiny: 3:3, 1:0, 3:1. Branky: Molnár 2, Steiner 2, Moucha, Holub, Konvalina.