L. Údolí A – Démoni 5:2 (3:2, 0:0, 2:0), branky: Bobčík 2, Jánošík, Trepák P., Zemek – Schaller M., Sklenář. Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni: Šebestýn, Bobčík – Kováč, Sklenář.
Ve velmi slušně hraném utkání již v první minutě Démoni zaskočili soupeře a gólem skóre otevřel M. Schaller po přihrávce Sklenáře. Soupeř kontroval hned za minutu, kdy vyrovnal Bobčík po asistenci P. Trepáka. V páté minutě znovu Sklenář strhl vedení na stranu Démonů po přihrávce Poláka. Opět po minutě však vyrovnal P. Trepák za asistence Zemka. Ve 21. minutě první třetiny dal gól Zemek za asistence Šebestýna a strhl vedení na stranu L. Údolí. V poslední třetině ve 2. minutě Jánošík po asistenci Bobčíka upravil stav na 4:2 a ve 13. minutě z ukázkového nájezdu ujel obráncům Bobčík a upravil na konečný stav 5:2. Démoni doplatili na to, že nestačili eliminovat úspěšné brejky soupeře, prohráli a tím klesli na poslední místo v tabulce. Sestava Démonů: Sequens – Matyska, Kováč, Pitoňák, Smaržík, Sklenář, Schlaller M., Schaller P., Bobenič, Štol, Blafka, Pešek, Polák.

L. Údolí B - Nebanice 6:4 (2:2, 2:1, 2:1), branky: Kalabza 3, Sýs R. 2, Šofrle J. – Vavřín J. 2, Jäger, Tomaško. Nejlepšími hráči utkání byli z celku Libavského Údolí vyhlášeni Němec a Kalabza. Utkání bylo velmi vyrovnané. Nebanice se hned v úvodu dostaly do dvoubrankového vedeni, domácí se začali dostávat do hry až ke konci první třetiny, kdy se jim podařilo vyrovnat dvěma rychlými góly. Ve druhé části se Nebanice dostaly opět do vedení. Libavské Údolí ale začalo zvyšovat tempo a dvěma brankami se dostalo poprvé v utkání do vedení. Ve třetí části Nebanice vyrovnaly, ale vzápětí inkasovaly. S blížícím se koncem Nebanice začaly Libavské Údolí přehrávat, ale udělaly hrubou chybu v obraně a Libavské Údolí je potrestalo a uzavřelo skoré zápasu na konečných 6:4. Sestava L. Údolí: Moravec – Churaň M., Němec, Kuthan, Švejda, Churaň J., Sýs R., Sýs P., Šofrle J., Šofrle P., Kalabza, Škreňo, Holman, Krajčovič, Dofek J.

Tabulka střelců
16 - Sklenář (Demoni), 15 - Bobčík (L. Údolí A), Sýs R. (L. Údolí B), 13 - Šaufl (Frenzelit), Gasparik (Kynšperk).
Další zápasy:
12. prosince – pátek: Kynšperk – L. Údolí B.
13. prosince – sobota: Frenzelit – Démoni. (kp)