Díky vítězství Řisut v Klášterci (3:2) ale stále ztrácí jeden bod na play off. Potěšitelné je, že se Sokolov přiblížil i ostatním celkům v tabulce a příslibem jsou určitě předváděné výkony. Nepříjemností, která stále visí ve vzduchu, je možné dohrání závěru letošní sezony mimo sokolovský zimní stadion, o kterém by se mělo rozhodnout v tomto týdnu.
Oproti utkání s Klatovy diváci neviděli zbytečné fauly a nebezpečné zákroky. Domácí tým se ukáznil a to mu přineslo kýžený bodový zisk. „Už v Písku jsme odehráli zápas bez zbytečných vyloučení a v tomto utkání jsme to zopakovali. Hráči pochopili, co je pro ně důležité, a věřím tomu, že v nastalém trendu budou pokračovat,“ chválil své svěřence sokolovský trenér Miroslav Kanis.
„Chtěli jsme zápas odehrát poctivě z obrany, nepouštět soupeře do šancí a to se nám povedlo. Myslím, že jsme celý zápas byli lepším týmem, kontrolovali jsme utkání, hráli jsme to, co jsme potřebovali,“ uzavřel kouč Baníku hodnocení zápasu. Další zápas sehrají baníkovci v sobotu na ledě vedoucího Milevska.