Úvodní branku zápasu viděli diváci ve 13. minutě hry, když domácí po opakovaných střelách Špergera využili svou přesilovou hru. Hosté trpělivě bránili a spoléhali na brejkové situace. To se jim vyplatilo. V 15. minutě domácí chybovali na útočné modré a baníkovci toho využili k rychlému protiútoku. Sláma nahodil kotouč před branku a Vrba poslal jednou rukou puk do protipohybu domácího gólmana. Za dalších 17 sekund šokovali hosté domácí publikum podruhé. Louthan našel z rohu Soukupa a ten střelou z první poslal Baník do vedení. Milevští dokázali překonat výborně chytajícího Závorku až ve 37. minutě Suchánkem. Vzápětí mohli jít i do vedení z nařízeného trestného střílení, ale kotouč směřující do horního růžku branky lapila zázračně opět Závorkova lapačka.
Branku nepřinesla ani třetí část hry, a tak opět došlo na ledě soupeře k prodloužení. V něm rozhodl 61 sekund před závěrečnou sirénou domácí Šulčík.
ZVVZ Milevsko – HC Baník Sokolov 3:2P (1:2, 1:0, 0:0– 1:0).
Branky: 13. Šperger (Hamerle), 37.Suchánek (Müller), 64. Šulčík (Chaloupka) – 15. Vrba (Sláma), 15. Soukup (Louthan).
Vyloučení: 4:8. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Střely na branku: 59:22 (17:8, 18:7, 18:5- 6:2).
Baník Sokolov: Závorka –Diblík, Říha, Ozom, Formánek, Kunrt, Pech – Sláma, Vrba, Pfister – Kukla, Louthan, Soukup – Račanský, Waardenburg, Nový. Trenér: Kanis.