V jednání jsou i předehrávky druholigového A – mužstva. Tam jsou ale jednání mnohem složitější. Kluby nejsou příliš ochotny hrát v týdnu utkání navíc. A je to pochopitelné. „V našem mužstvu jsou převážně amatéři, kteří po příjezdu pozdě v noci míří brzy ráno opět do zaměstnání,“ řekl nám manažer jednoho druholigového klubu, který si nepřál být jmenován. Zatím jediným klubem druhé ligy, který přistoupil na sokolovský požadavek, je severočeský Děčín. Jeho utkání se předehraje v Sokolově ve středu 11. února od 18 hodin.
Sokolovští hokejisté tak mají před sebou zřejmě poslední tři utkání na domácím ledě před více než roční pauzou. V sobotu nastoupí proti Kobře Praha, poté je čeká již zmiňovaný Děčín a na závěr 14. února Benešov. Ke zbytku zápasů v letošní sezoně zřejmě A– tým poputuje do Mariánských Lázní.
Příští sezonu klub pravděpodobně odehraje na současném stadionu extraligové Energie v Karlových Varech. Jedinou překážkou využití prázdného stadionu (Energie míří do nové haly) jsou prozatím finanční nároky majitele karlovarského stadionu.⋌