Bilance vzájemných zápasů v této sezoně i postavení v tabulce, stejně jako v pátek, hovořily pro hosty. V opět existenčním utkání viděli přítomní diváci neuvěřitelný zápas, kdy se oba soupeři střídali ve vedení, aby se nakonec rozešli smírně.
HC Baník Sokolov – HC Klášterec 6:6 (4:2, 2:3, 0:1).
Hosté se ujali ve 2. minutě vedení. Za 51 sekund bylo vyrovnáno. Balšan našel svou přihrávkou Osladila, který si vychutnal hostujícího obránce a zakončil přesně – 1:1. Za dalších pouhých třináct sekund mohl zvýšit Van Waardenburg, ten blafákem překonal brankáře Tichého, ale kotouč zastavila tyčka. Ve 3. minutě už byli domácí znovu úspěšní po střele Jakubala – 2:1. Hosté opět srovnali v končící přesilovce ve 13. minutě. V závěru třetiny však během 44 sekund skórovali Balšan a Hampl, a domácí tak odcházeli do šaten s nadějným dvougólovým vedením.
Ti, kdož se domnívali, že utkání nabralo vítězný směr, byli zmrazeni ledovou sprchou ve druhé třetině. Domácí sice dostali po 13 vteřinách hry výhodu přesilové hry, ale hned po 11 sekundách jim ujel Zeman a snížil na 4:3. To však nebylo zdaleka všechno. Za dalších necelých pět minut skórovali Klášterečtí ještě dvakrát, a na světelné tabuli tak z původního dvoubrankového vedení svítilo nepříznivé skóre 4:5. Pokud se Klášterečtí v tuto chvíli radovali z otočení zápasu, tak to byla radost předčasná. Do konce druhé části ještě zaúřadovali znovu domácí. V polovině druhé třetiny zatáhl kotouč do útočného pásma Osladil a jeho přihrávku proměnil ve vyrovnávací branku znovu Balšan – 5:5. O pět minut později, při početní výhodě Klášterce zaúřadoval opět Osladil, který obkroužil branku a překvapil hostujícího gólmana. Ten se po této brance nechal vystřídat. Po druhé třetině tak šli s příznivějším stavem do kabin opět domácí hokejisté.
V závěrečné části již ve 2. minutě opět srovnal klášterecký Kubík na 6:6. Další branky do poslední sirény už nepadly, a tak se po infarktovém zápase rozešli oba soupeři smírně.
Branky: 1:59 Osladil (Balšan), 2:47 Jakubal (Chodounský, Flieger), 18:32 Balšan (Osladil), 19:14 Hampl (Magula), 28:24 Balšan (Osladil), 33:35 Osladil – 1:08 Putyera (L. Kubík, Kroupa), 12:37 L. Kubík (Putyera), 20:25 Zeman, 22:48 Kunc (Oplt, Mála), 24:58 Blažek (L. Kubík), 41:55 L. Kubík (Putyera).
Střely: 25:27
Rozhodčí: Uřídil – Dominik, Vyčichlo. Vyloučení: 8:4. Využití: 0:1. Oslabení: 1:1. Diváků: 105.
Baník Sokolov: Benda – Říha (A), Putlschmid, Šik, Strýček, Ozom (A) – Magula (C), Hampl, Van Waardenburg – Flieger, Chodounský, Jakubal – Osladil, Balšan, Baar. Trenéři: Michna, Antony.