LIBAVSKÉ ÚDOLÍ B - FRENZELIT 5:4
po sam. nájezdech

První třetinu hrála obě mužstva velmi opatrně. Ke konci třetiny si Frenzelit začal vytvářet převahu a podařilo se mu nakonec i získat vedení na svou stranu po střele Šaufla.
Ve druhé třetině zvýšil Frenzelit na 0:2 z hole Höflera. Ihned po vhazování však šel do brejku libavský R. Sýs a svůj únik zakončil přesně. Od této branky začalo být Libavské Údolí vyrovnaným soupeřem. Na 2:2 se povedlo vyrovnat Petru Sýsovi. Frenzelit ale znovu odskočil na 3:2, ale na konci třetiny se povedlo opět vyrovnat R. Sýsovi.
Třetí třetina se hrála bojovně, na obou týmech bylo vidět, že se hraje o hodně. Patnáct minut před koncem se dostal Frenzelit již potřetí v utkání do vedení, 4:3. Obě mužstva dál předváděla pohledný hokej. Osm minut před závěrem se Libavskému Údolí povedlo vyrovnat díky druhé brance P. Sýse na konečných 4:4.
O vítězi letošní sezony tak musely rozhodnout samostatné nájezdy, jely se tři na každé straně. První proměnil Petr Sýs na 1:0 pro Libavské Údolí. Liebl z Frenzelitu trefil jen tyčku. Druhý pokus vyšel Cábovi a zvýšil na 2:0. Duchoň z Frenzelitu, pokud chtěl prodloužit šance svého týmu na výhru, musel proměnit. Brankáři Moravcovi udělal krásný blafák, nakonec při rozhodujícím nájezdu udělal krásnou kličku, ale v závěru přestřelil. Kynšperský pohár tak putuje do Libavského Údolí.
Branky: Sýs R. 2, Sýs P. 2, Cába – Höfler, Liebl st., Šaufl.
Nejlepší hráči L. Údolí: Škreňo, Cába.
Libavské Údolí: Moravec – Škreňo, Kalabza, Švejda, Dofek B., Sýs P., Churaň J., Sýs R., Cába, Churaň M.,Gajič, Dofek J., Šofrle P., Němec, Kuthan, Krajčovič.
Frenzelit: Křivka – Zuber, Špiler, Šetele, Baborovský, Kejšar, Liebl ml., Šlechta, Šaufl, Diosegi, Jirota, Paleček, Höfler, Duchoň, Liebl st., Krautzberger.
Rozhodčí: Váňa,Veselý.