Ale pozor! V posledním kole na domácím ledě Kolínští Kozlové „vyklepli“ silný Klášterec 5:1. Baník v případě úspěchu může poskočit na šestnáctou příčku. Samozřejmě pouze v případě, že dosud šestnácté Rokycany neuspějí na ledě severočeského Děčína.
V prvním vzájemném souboji v letošním ročníku druhé ligy byl na sokolovském ledě úspěšnější Kolín, který si odvezl nejen tři body, ale také poměrně vysoké vítězství 8:3. Baník v té době postrádal na lavičce hlavního trenéra, a tak zaskakoval na střídačce současný trenér juniorů Jan Michna. Listopadové utkání se nevydařilo do té doby dobře chytajícímu gólmanu Schafhauserovi, který z úvodních tří střel soupeře třikrát kapituloval. Ve 14. minutě, za stavu 0:4, ho v brance nahradil Balšán. Domácímu celku se podařilo snížit na 3:4, ale poté se již trefovali znovu pouze hosté.
K zítřejšímu zápasu odcestují sokolovští hokejisté bez obránce Mudry, otazník visí nad startem Sopra, který v tomto týdnu začal trénovat. K dispozici nebude Závorka, a tak k duelu poputuje brankářská dvojice Jakubal, Benda. K dispozici by měl být rovněž Přindiš a do konce sezony z Mostu také Sláma.
Utkání v Kolíně začíná v neděli v 17 hodin.