Někteří hráči se spíše soustředili na „trefení“ soupeře než na hru s kotoučem. Rozhodčí Kadeřábek tak udělil v průběhu zápasu po deseti trestech na každé straně. Hostující Zdeněk Dibala byl za krvavou stopu v obličeji domácího hráče, po hraní vysokou holí, odměněn trestem do konce utkání. „Upadl mi na košík,“ komentoval celou situaci rozladěně sám vyloučený hráč.
Většina zápasu se tak odehrála v nekompletních sestavách na ledě, přesto bylo vidět několik pěkných hokejových momentů a množství šancí na obou stranách. Skóre utkání otevřel již ve 3. minutě březovský kapitán Milan Pech, který obkroužil branku soupeře a zasunul kotouč za záda brankáře Hasaly – 1:0.
Farmářům se podařilo srovnat Martinem Dibalou, který se protlačil až před domácího gólmana a svůj bekhendový blafák zakončil pod víko březovské klece – 1:1.
Rozhodující trefa utkání přišla ve druhé třetině při přesilovce hostů, kdy protlačil kotouč do branky Březové Vicmandi – 1:2. V závěru zápasu se pokusili domácí neúspěšně o hru bez brankáře.
HC Březová – Farmáři Trstěnice 1:2 ( 1:1, 0:1, 0:0).
Branky: M. Pech – M. Dibala, Vicmandi.
HC Březová: Veselý – M. Pech, Krytinář, Válka, Janů, Kolář, Vondruška, Váňa, P. Pech, L. Novotný, Rudovský, Peschel. Trenéři: Veselý.