„Utkání jsme nezačali dobře. V první třetině jsme dostali laciné čtyři góly. Ve druhé části jsme se zlepšili, vyhráli ji 2:0 a měli jsme spoustu dalších příležitostí k tomu, abychom zápas úplně otočili. O naší převaze svědčí i fakt, že poměr střel byl ve druhé třetině 15:6 pro nás. Ve třetí třetině nás rozhodčí poslal nejprve oprávněně do čtyřech, ale bohužel na trestnou lavici nám poslal i dalšího hráče. V téhle dvojnásobné přesilovce se rozhodlo celé utkání,“ hodnotil zápas sokolovský trenér Miroslav Kanis.
Dnes mají baníkovci před sebou 34. kolo druhé hokejové ligy. K zápasu zavítají do svého zápasového azylu, sousedního Chebu. Nejedná se o zcela nové prostředí. Baník zde sehrál druholigové utkání v sezoně 2004/ 2005, kdy se utkal v nově zastřešené chebské hale s celkem Hvězdy Praha. Sokolovu tehdy zápas nevyšel podle představ a podlehl pražskému týmu 6:9. V mužstvu Baníku je dnes pět hráčů, kteří utkání odehráli. Vedle kapitána Veverky v zápase nastoupili i Sopr, Nový, Diblík a Schafhauser.
Sokolovský trenér při neúčasti Mudry, Ozoma, Pecha a zřejmě Vrby dá dnes opět příležitost některým sokolovským juniorům. „Samozřejmě že chceme vyhrát. Už jenom kvůli tomu, že tam bude spousta mladých hráčů, kteří si soutěž vyzkouší a nebudou chtít prodat svou kůži lacino a zklamat přítomné fanoušky,“ láká diváky do ochozů sokolovský trenér.
Utkání začíná na chebském zimním stadionu v 17 hodin. Vstupné zůstává zachováno (35,– Kč), platí rovněž sokolovské permanentky.