Úspěšní byli i v zápasech se severočeskými mužstvy, kde si ve všech dvanácti utkáních připsali vítězství.
Teď je čeká dvoukolový systém každý s každým, kdy se utkají s Rokycany a Litoměřicemi o jedno postupové místo do dorostenecké ligy. Své domácí zápasy sehrají dorostenci na zimním stadionu v Mariánských Lázních. V pátek 6. března zde přivítají Stadion Litoměřice, 20. března potom DDM Rokycany. S litoměřickými mladíky se již v této sezoně utkali v rámci krajského přeboru Ústeckého kraje a dvě střetnutí znamenala dvě těsné výhry sokolovského výběru (2:1, 3:2).

Naopak do krajského přeboru má namířeno juniorský tým sokolovského Baníku. Zda do něj nakonec doputuje, rozhodne Český svaz ledního hokeje, který chystá reorganizaci mládežnických soutěží. „Pokud se vše podaří, od nové sezony by měl fungovat nový model. Vytvořeny budou nově kategorie mladšího (15 – 16 let) a staršího dorostu (17 – 18 let) a juniorů (19 – 20 let),“ potvrdil Milan Vacke, předseda komise mládeže ČSLH.

Ostatní mládežnické celky hokejového Baníku se „usídlily“ v Chebu. K tréninkům cestují autobusem, po převléknutí ve vlastních šatnách na zimním stadionu v Sokolově, v plné hokejové výzbroji. V chebské šatně připojí brusle, rukavice, vesty, helmy a jdou na led. Stejná procedura čeká sokolovská žákovská mužstva i při cestě zpět. Po převléknutí v Sokolově je autobus odváží do školy. „Je to časově náročné, kluci vstávají kvůli dojíždění v šest ráno,“ potvrdil jeden z trenérů Milan Čejka. Kvůli ušetřeným nákladům se na ledě objevují vždy tři žákovské třídy. K „domácím“ mistrovským zápasům na chebském ledě se dopravují hráči žákovských mužstev po vlastní ose.