Odehrál se tam totiž souboj nejlepších hráčů Karlovarské hokejové ligy neregistrovaných hráčů. „Vytvořili jsme dvě divize, a to karlovarskou a mariánskolázeňskou. V každém týmu tak nastoupilo patnáct hráčů a dva brankáři," popisoval na úvod organizátor Antonín Pešula. Karlovarská divize vybírala z celků Karel IV., Takrapa, HC Lvi KV, Proemotion a Toužimi. Mariánskolázeňská divize pak vybírala z celků Vegi Trans, HC ML-B, Hamrníky, Vodáci a Falkons.

„Obě dvě divize vybíraly z pěti týmů po třech zástupcích, tak aby bylo dosaženo stanoveného počtu patnácti hráčů. Konkrétní hráče, kteří reprezentovali jednotlivé týmy, si určoval každý celek sám dle vlastního výběru. Brankáře si stanovila každá divize dle vzájemné dohody. Někteří zástupci týmů nevyslali svá hráčská esa, ale hráče, kteří si to v daném celku zasloužili. Protože jsou v daných týmech takzvaní srdcaři a tento zápas jim byl za odměnu," ohlédl se za nominací Pešula.

Na samotné utkání dorazili fanoušci jednotlivých hráčů v hojném počtu, což přidalo All-star game pořádný říz. „Na takový počet diváků nejsme v naší soutěži zvyklí, takže tímto bychom jim chtěli poděkovat," pochvaloval si organizátor. Hokejové utkání se odehrálo v čase dvakrát pětatřicet minut. Pokud by duel skončil nerozhodně, přišly by na pořad samostatné nájezdy.

Začátek zápasu suverénně ovládl mariánskolázeňský výběr. Ten se mohl spolehnout na svou první lajnu ve složení Konfršt, Musil, Šebek. Tato trojice totiž udávala tempo duelu. Navíc svému týmu během prvních deseti minut zařídila dvoubrankové vedení. Karlovarští dovedli z nenápadné akce v 15.minutě snížit na 2:1 a od té doby se začínala hra vyrovnávat. Rozdíl na ledě byl k vidění, pouze když hrál zmiňovaný první útok mariánskolázeňské divize, který si ale karlovarský celek začal více hlídat, a tak eliminoval jejich šance.

Hra se poté začala přelévat z jedné strany na druhou a šance se střídaly na obou stranách. Ve 20. minutě šel mariánskolázeňský celek opět do dvougólového vedení zásluhou druhého útoku. Navíc o deset minut později, tedy ve 30. minutě, přidali hráči mariánskolázeňské divize čtvrtou branku a o vítězi All-star game se zdálo býti rozhodnuto. Jenže do konce zápasu zbývala ještě jedna polovina utkání.

Mariánskolázeňští šli do druhé půle pouze s dvoubrankovým náskokem, protože Karlovaráci minutu před koncem první půle snížili na 4:2 zásluhou Petra Musila, nejlepšího střelce minulého ročníku KHL. Na začátku druhé půle Karlovarští zabrali a výsledkem byl kontaktní gól, který vstřelil opět Petr Musil, a bylo zase o co hrát. Navíc se o chvilku později mohli hráči z karlovarské divize radovat z vyrovnání.

Bylo jasné, že kdo dá gól, vyhrál, hra se oboustranně zaměřila na obrany s cílem hlavně neinkasovat. Zdálo se, že o vítězi All-star zápasu nakonec rozhodnou až samostatné nájezdy. Vše ale bylo jinak. Dvě minuty před koncem se ozvala píšťalka rozhodčího, který trošku nešťastně pískl faul Mariánskolázeňským. Karlovarští svou šanci v samostatném nájezdu využili a bylo rozhodnuto. V All-star game zápase zvítězila karlovarská divize v poměru 5:4.

„Hned po zápase se předal pohár pro vítěze a každý hráč, který All-star game odehrál, obdržel medaili připomínající toto utkání. Na závěr bych chtěl ještě jednou poděkovat všem fanouškům. Všem, kdo pomáhali tento zápas zrealizovat, všem zúčastněným hráčům, fotografce Kateřině Macečkové, která nám celý tento zápas nádherně zdokumentovala, a všem, kdo tuto akci podpořili," uzavřel Pešula.

Karlovarská divize: Lukáš Ištván, Tomáš Vaidiš, Marcel Weichpart, Petr Nimrichter, Petr Ajšman, Daniel Balšán, Jan Kovařík, Petr Musil a Stanislav Pavlíček. Brankáři René Kalčík a Jakub Polanský.

Mariánskolázeňská divize: Konfršt Martin, Musil Miroslav, Šebek Michal, Bálek, Martin, Šuta Radek, Větrovec Zdeněk, Pešula Antonín, Krejčí Petr, Kysilka Jakub, Vild Lukáš, Webert Ivo, Tišer Vlastimil a Bláha Radek, Martin Gaier a Jiří Outrata.