Sokolovští na svého soupeře vlétli a na začátku druhé třetiny vedli už 3:0. V početní výhodě se prosadili Osmík a Kverka, další branku přidal Krejčí.Sokolovští na svého soupeře vlétli a na začátku druhé třetiny vedli už 3:0. V početní výhodě se prosadili Osmík a Kverka, další branku přidal Krejčí.

Hosté se však nevzdali a během zbytku druhé části se dostali znovu na dostřel. Postupně snížil Wagner a Schmid, jenž se trefil 50 sekund před odchodem do kabin.Po pauze Sokolov znovu přidat na tempu a vypracoval si několik zajímavých šancí, které však neproměnil. Až Tomáš Vracovský využil nabídku Rohana a dal svému týmu na chvíli větší klid na hokejky.

Ten nevydržel dlouho, protože vzápětí korigoval skóre v přesilovce regensburgský Osterberg. Těsné vedení si ale Sokolov už do závěrečné sirény nenechal vzít.

„Jsme rádi, že jsme vyhráli. Zápas měl dobrou úroveň. Kluci se snažili držet plán, který jsme si řekli. Už tam bylo daleko více pozitivních věcí, které trénujeme, a za to jsme rádi. Budeme nyní vše směřovat k prvnímu soutěžnímu zápasu tak ,abychom dobře odstartovali,“ řekl domácí trenér Martin Štrba pro klubový web Sokolova.

Sokolov - Regensburg 4:3
Třetiny: 2:0, 1:0, 1:1. Branky a nahrávky: 6. Osmík, 23. Tomi (Švec, Vodička), 24. Vracovský (Kverka, Osmík), 53. Vracovský (Rohan) – 32. Wagner (Heider, Schütz), 40. Schmid, 54. Osterberg (Schwammber, Piippoonen). Vyloučení: 5:1. V přesilovce: 2:1. Sestava Sokolova: Michajlov – Baláž, Klejna, Rulík, Weinhold, Krejčí, Vodička – Osmík, J. Kverka ml., P. Ton ml. – Vracovský, Vrhel, Stehlík – Kysela, Zadražil, Tomi – Švec, Rohan, Novotný.