Na domácím ledě sice prohráli po samostatných nájezdech s Kobrou Praha 3:4, ale to nic nemění na faktu, že horníci vytvořili ziskem 89 bodů (ze 114 možných) v 38 zápasech klubový rekord.

„Dnes jsme odehráli velmi dobrých 25 minut, bohužel pak během šesti minut soupeř srovnal. Nepomohlo ani, že jsme si vzali oddechový čas, kdy jsme za stavu 3:1 upozorňovali hráče na problémy,“ líčí trenér Baníku Karel Mlejnek. Jeho svěřenci totiž vedli ve 25. minutě 3:0, Pražané ale dokázali rychle srovnat na 3:3.

Ve třetí dvacetiminutovce již branka nepadla. „Ve třetí třetině byla na našem týmu vidět obrovská snaha urvat tři body. Snaha byla jednoznačná. Po celé utkání to byl velký souboj s gólmanem hostí, který chytil 55 střel. Tento gólman má svoji kvalitu,“ poznamenal sokolovský kouč.

Nicméně, vše teď již směřuje k play-off, kde bude mít Baník jako vítěz základní části druhé ligy nejlepší výchozí pozici ze všech mužstev. První přijde na řadu Nymburk, Sokolov začíná doma v sobotu 2. března od 17.30. „Za tým bych chtěl poděkovat fanouškům za podporu v základní části. Velmi si toho tým váží a váží si i práce celého klubu. Tým věří, že fanoušci budou za nimi stát i v dobách, kdy to nemusí tak dobře jít. Ale my věříme, že to v době play-off půjde,“ vzkazuje na závěr Karel Mlejnek.