„Za dva body ze hřiště týmu, který v loňské sezoně vyhrál základní část, jsme rádi, vážíme si jich,“ řekl po utkání kouč Baníku Michal Jäger.

Jak se shodli trenéři obou mužstev, na Kobře se hrál parádní hokej nahoru dolů, rychlý a bojovný. Blíže k výhře ale byli hosté, kteří v první třetině vedli už 3:0, ve druhé 5:3. O jednobrankové vedení baníkovci nakonec přišli půl minuty před koncem při přesilové hře domácích, která byla ještě vylepšena o šestého hráče, jenž nahradil gólmana Kobry.

„Špatně jsme tam vystřídali, domácí potom v početní výhodě vyrovnali, to nás samozřejmě mrzí,“ přiznal sokolovský trenér. Nicméně jeho tým v prodloužení urval druhý bod. „Sehráli jsme to zkušeně, Osmík se Zadražilem tam výborně využili situaci dva na jednoho,“ pokyvoval spokojeně Michal Jäger.

Ten nasadil do zápasu čtyři kompletní pětky. V sobotním domácím utkání s dalším silným soupeřem Vrchlabím bude chtít také zužitkovat poznatky z Kobry. „Musíme do toho dát více rozumu, na Kobře jsme začali zbytečně lítat a propadali jsme za kotouč, čehož domácí využívali. Musíme se z toho poučit a nehrát tak bezhlavě,“ upozorňuje.