Domácí začali dobře, z úvodního náporu však nic nevytěžili a z první akce hostů rychle prohrávali 0:1.

Sokolov se nepoložil. Dál se tlačil do ofenzivy, soupeři zavařil i ve svém oslabení,

ale nakonec v přesilovkách Řisut znovu dvakrát inkasoval. Počtvrté pak 18 vteřin před první

sirénou. „První třetina rozhodla. My jsme si tam sami 'nafackovali' čtyři góly," má jasno sokolovský kouč Rostislav Kurfürst.

Jeho svěřenci se po nepovedené úvodní dvacetiminutovce snažili o zvrat. Marně. „Je pozitivní, že jsme to nezabalili, další dvě třetiny jsme makali, chtěli jsme s výsledkem něco udělat. Měli jsme tam šance, samostatný nájezd, ale dnes nám prostě nebylo dáno," krčí rameny trenér Baníku.

Na konečných 1:4 upravil již v prostřední části hry kapitán Sokolova Vojtěch Šik.

V dalším kole sokolovský Baník zamíří k derby do Klášterce. Na žádost severočeského klubu je duel přeložen ze soboty na středu 5. října, se začátkem v 18 hodin.