Horníci začali v Benátkách výborně, již na začátku 3. minuty si sjel v útočném pásmu pěkně na přihrávku obránce Pohl a sám proti Královi uspěl - 0:1. 

Jenže poprvé do kabin odcházeli svěřenci Tomáše Hamary přesto s dvoubrankovým mankem. 

Domácí totiž stihli v 5. minutě srovnat stav, v 7. minutě se ujmout vedení a krátce před vypršením první periody ještě stačil udeřit Dlouhý - 3:1.

Baník nastoupil do druhé části odhodlaně, ale hned ve 24. minutě Západočechy uzemnil Böhm a sokolovský gólman Neužil přenechal své místo kolegovi Cichoňovi. 

A začala stíhací jízda hostů.

Ve 37. minutě zavelel v přesilové hře k obratu kapitán Tomáš Rohan a 35 vteřin po něm Houdek zkrátil náskok Benátek na jeden gól - 4:3.

V závěrečné třetině Baník bojoval o vyrovnání, Švec ani Rohan neuspěli a tak přišel trest na druhé straně kluziště. V 53. minutě při ponechané výhodě prostřelil z pravé strany Cichoně Šír - 5:3. 

Hotovo? Nikoliv. 

V 56. minutě využívá Kverka další početní výhodu (5:4) a v čase 58:16 putuje místo Cichoně na led šestý hráč do pole. 

Po prohrané buly v útočném pásmu se ale zmocnil puku domácí Jiruš a posílá ho z hranice vlastního kruhu téměř přes celou plochu do opuštěné svatyně Sokolova.

Dobojováno - 6:4. 

HC Benátky nad Jizerou - HC Baník Sokolov 6:4 (3:1, 1:2, 2:1).

Branky a nahrávky: 6. Šír (Rychlovský), 7. Rychlovský (Šír, Průžek), 17. A. Dlouhý (Kunst, D. Špaček), 24. Böhm (Průžek, Rychlovský), 53. Šír (Kunst, Kovář), 59. Jiruš (Kunst) – 3. J. Pohl (Prymula), 37. T. Rohan (Kverka, Prymula), 37. Houdek (Jiskra, Hašek), 56. Kverka (D. Tůma, Vracovský) 
Benátky: Král  – Kunst, Šedivý, Štibingr, Hampl, Kovář, Aubrecht, Böhm – Průžek, Šír, Rychlovský – A. Dlouhý, Měchura, D. Špaček – Pabiška, Čederle, Jiruš – Gajda, Jansa, Wiencek.
Sokolov: Neužil (24. Cichoň) – Houdek, Přindiš, Kadeřávek, D. Zeman, Poizl, J. Pohl, Březák – Švec, T. Rohan, D. Tůma – Jiskra, Hašek, Šik – Rymon, Kverka, Vracovský – Kropáček, Křemen, Prymula.