Uplynulá sobota se černě zapíše do statistik starších žáků v této sezóně. Vysokou porážku, kterou na svém ledě utrpěli od Pirátů z Chomutova, si zasloužili, neboť výkon, který do posledního hráče na ledě předváděli, byl opravdu nejhorší, jaký jsme v tomto ročníku viděli.

Domácím se podařilo skórovat pouze třikrát, když u všech branek byl přítomen nejproduktivnější obránce týmu Jiří Ticháček. Ten také jednou skóroval, další góly přidali Antonín Pašek a Josef Blecha. Na 14 obdržených branek to však nestačilo. Doufejme, že jsme si již ten nezdar vybrali a čeká nás už jen povedený závěr sezóny.

Příští utkání hrají starší žáci opět na domácím ledě v sobotu 5. března od 12.15 hodin, jako soupeř tentokrát zavítá na sokolovský zimní stadion tým Energie Karlovy Vary. Zapomeňte na sobotní nezdar a příští sobotu vás čekáme v ochozech.

HC Baník Sokolov - HC Piráti Chomutov 3:14 (1:6, 2:5, 0:3).

Branky: Ticháček, Blecha, Pašek.

Sokolov: Bíma Ticháček, Stangar, Radaušer, Rožánek, Jurča, Jonák, Strnad Blecha, Opatrný, Pašek, Šlechta, Dimitrov, Valta, Veverka, Řihánek, Remta, Polák. Trenér: Carvan.