Svému soupeři vrátili porážku z 11.kola, kdy na jejich ledě podlehli 6:7.

HC Baník Sokolov 3
HC Stadion Litoměřice 0

V utkání se Baník vyvaroval chyb v obranné hře a ani jednou neinkasoval. Trenéři museli zamíchat sestavou a tak byl například k vidění Loskot v útoku, ačkoli hrál minulá utkání jako obránce.
Sokolovští začali utkání dobře a hned po 29 vteřinách byl sám před brankou hostí Jor, ale přihrávku nezpracoval. To samé se stalo ve 4. minutě Polesnému, kterého uvolnil Veverka. Brankář Slipčenko měl v této fázi utkání poměrně hodně práce, zato domácí Závorka si pomalu nesáhnul ani na puk. V 11. minutě domácí faulovali a hosté měli možnost hrát 29 vteřin dvojnásobnou přesilovku, ale svou šanci nevyužili. Poté následovala celá řada vyloučení na obou stranách, ale bez využití. V 15. minutě si domácí vypracovali dvě slušné šance. Nejprve střílel Sopr a dorážel Soukup, ale na Slipčenka si nepřišli. Stejně dopadl i Dobřemysl, který tvrdě pálil z dobré pozice mezi nohy brankáře hostí, ale ten své betony dokázal včas zaklapnout. Na druhé straně měl první vážnější zákrok domácí Závorka až v závěru první třetiny, kdy střílel hostující Veverka, ale jeho pokus s přehledem zlikvidoval.
Hned v úvodu druhé třetiny se ocitnul sám před Slipčenkem Polesný, ale jeho pokus z otočky se neujal. Následoval drtivý tlak domácích, kdy stříleli Sopr, o chvilku později zase Soukup, ale bez gólu. Až ve 25. minutě Dobřemysl v útočném pásmu posunul puk z pravé strany na volného Mudru, který bombou propálil všechno co mu stálo v cestě – 1:0. Za chvíli měl Nový slibnou střeleckou pozici po Loskotově uvolnění, ale neuspěl. Následně hráli domácí přesilovku, ale byli to naopak hosté, kteří Daliborem Svobodou mohli skórovat, ale jeho nájezd v oslabení ale Závorka bravurně zlikvidoval. V dalším průběhu se začali osmělovat i hosté, ale dobře chytajícího Závorku nepřekonali. Naopak to byli opět domácí, kteří skórovali. Ve 34. minutě Loskot po vyhraném buly nahodil puk na Slipčenka, ten jej jen vyrazil a dojíždějící Račanský jej zametl do branky hostí – 2:0. O chviličku později tvrdě fauloval u mantinelu Poláka domácí Sopr a vyfasoval trest 5 minut plus do konce utkání, takže trenéři opět museli točit sestavou. Navíc Sopr kvůli obdrženému trestu určitě příští utkání nebude moci hrát a tak budou muset domácí trenéři opět přemýšlet, jak postavit hráče do dalšího utkání. Domácí ale následné dlouhé oslabení přečkali bez úhony a tak se šlo do kabin za příznivého stavu pro Baník.
Domácí začali třetí třetinu opět lépe a vyslali hned několik pokusů na branku hostí. Navíc ve 47. minutě dostali šanci hrát přesilovku pět na tři, a to hned minutu a 21 vteřin, ale jejich následné snažení vyšlo naprázdno. Velkou šanci měli v 55. minutě hosté. Střelu od modré tečoval hostující Veverka a puk jen líznul spodní konstrukci domácí branky. Hosté ale opět faulovali a tak domácí měli podruhé možnost hrát dvojnásobnou přesilovku celkem 49 vteřin. Baník v ní hosty zatlačil hosty do hluboké defenzívy, následovala jedna střela za druhou, ale vynikající Slipčenko je všechny zlikvidoval. V 59. minutě dostala domácí lavička trest za příliš hráčů na ledě a hosté vycítili šanci. V přesilovce odvolali svého brankáře na střídačku a zkusili to v šesti v poli. Jan Soukup, ale obral Svobodu o puk a 19 vteřin před závěrečnou sirénou skóroval do prázdné branky a uzavřel tak na 3:0.
Třetiny 0:0, 2:0, 1:0. Branky: 25. Mudra (Dobřemysl), 34. Račanský (Loskot), 60. Soukup. Vyloučení 10:13 (z toho Kašpar do konce a Sopr 5 minut + do konce), bez využití. Rozhodčí: Šindler – Fiala, Havelec. Diváci: 508.
Sestava Sokolova: Závorka – Novák, Nerad, Ozom, Pavlas, Děkan, Mudra – Veverka, Polesný, Jor – Dobřemysl, Sopr, Loskot – Soukup, Nový, Kašpar – Račanský. Trenéři: Potužník, Suchopár.
Sestava Litoměřic: Slipčenko – Kuda, Macaj, Kolbaba, Šindela, Jakl, Strycharz – Hanzl, Patzenhauer, Janus – Svoboda J., Svoboda D., Tvrzník – Zámečník, Petrus, Veverka – Polák. Trenér: Tvrzník.