V Sokolově vydrželo nerozhodné skóre do 17. minuty první třetiny, potom se pomalu začal rozjíždět hornický brankostroj. V první části se stačil trefit Rulík a kapitán Tomáš Rohan. 

Ve druhé dvacetiminutovce upravili domácí své vedení zásluhou Vracovského a Haška na 4:0. 

Ani v poslední třetině ale Baník Trhače nešetřil a poslal kotouč ještě šestkrát do klece nejhoršího celku Chance ligy, když se do střelecké listiny postupně zapsali Vracovský, Rulík, Tůma, Šik, znovu Vracovský a Poizl. 

Čisté konto udržel na sokolovské straně brankář Neužil. 

HC Baník Sokolov - HC Trhači Kadaň 10:0 (2:0, 2:0, 6:0). 

Branky a nahrávky: 17. A. Rulík (Rymon), 19. T. Rohan (D. Tůma, Gut), 32. Vracovský (T. Rohan, J. Pohl), 40. Hašek (Šik, Přindiš), 45. Vracovský (J. Pohl, D. Tůma), 46. A. Rulík, 50. D. Tůma (T. Rohan, J. Pohl), 51. Šik (Hašek, Prymula), 52. Vracovský (D. Tůma, Gut), 52. Poizl (Křemen, Rymon) 
 

Sokolov: Neužil  – Poizl, J. Pohl (A), Kadeřávek, Klejna, Přindiš (A), D. Zeman, Benda – D. Tůma, Gut, T. Rohan (C) – Šik, Hašek, Prymula – Kropáček, Vrána, Vracovský – Křemen, Rymon, A. Rulík.
Kadaň: Hamrla (R. Běhula) – Trefný (C), Kottek (A), Havlín, Seemann, Delmarche, T. Běhula, Horáček – M. Zabloudil, M. Svoboda (A), Chlouba – T. Koblížek, J. Svoboda, Houška – L. Koblížek, Hradecký, Homer – Adámek, Veselý.