V 11. minutě dokonce poslal Chebské do vedení navrátilec Vojta Šik. Domácím se ale podařilo poměrně rychle srovnat stav. Ve 13. minutě se prosadil Procházka 1:1. Tímto stavem také skončila první třetina.

Začátek druhé dvacetiminutovky se Stadionu nevydařil. Hned po 37 vteřinách svěřenci Michala Jägera inkasovali z hole Drašara. V polovině zápasu potom zvýšil již na 3:1 pro domácí Most zkušený Nedrda.

Ve třetí třetině ale Chebští nesložili zbraně. Ve 45. minutě snížili na rozdíl jediného gólu Davidem Holubem a následně si vynutili tlak. Po vzájemné potyčce mezi Martinem Traplem a domácím Micalem ale Chebští hráli překvapivě v oslabení a obdrželi branku na 4:2.
V závěru zbytečně vyhroceného utkání ještě Západočeši zkoušeli hru bez brankáře, ale do opuštěné klece inkasovali popáté.

Mostečtí lvi - HC Stadion Cheb 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 13. Procházka (Bakrlík, Mála), 21. Drašar (Kýhos, Mical), 31. Nedrda (Čmolík), 58. Mála (Bakrlík, Fučík) 11. Šik, 45. Holub.
Mostečtí lvi: Hosnedl Havlůj (C), Urbánek, Fučík, Šesták, Polák, Šefl Mical, Kýhos, Drašar, Procházka, Bakrlík, Mála, Nedrda (A), Kuběna, Čmolík. Trenér: Machulda.
Cheb: Vecka (31. Špírek) Šilhán, Zavřel, Vápeník, Novák, Šik, Michálek, Kořán Horký (A), Olejník, Troška, Strauch, Holub, Kuluris, Račanský (C), Černý, Trapl (A), Vašíček, Krutina, Hendrych. Trenér: Jäger.