„Odmakali jsme všechny tři třetiny na sto procent. Soupeř je sice na posledním místě v tabulce, ale kvalitu má. Myslím však, že jsme hráli dobře, výborně fungovala obrana, zachytal gólman, nějaké góly nám padly, takže super zápas,“ hodnotí duel s Letňany urostlý odchovanec plzeňské Škodovky.

Baník dominoval především v první třetině, kdy se hosté jen stěží dostávali za polovinu. Ale domácí střelci naráželi na brankáře Hamalčíka, který sokolovské hráče trápil již v loňské sezoně. „Je to poměrně vysoký gólman, několik šancí nám chytil. Byly to spíš ale takové nahazované puky do tečí. Někdy tedy měl problémy, někdy ne. Ale poradili jsme si s tím a nasázeli jsme aspoň pět branek,“ líčí spokojený Tomáš Vracovský.

Sám se i střelecky prosadil. „Kluci udrželi modrou čáru, Adam Rulík mi posunul puk, zpracoval jsem to, ale byl jsem už blízko, tak jsem to jen zvednul nahoru. A díkybohu, že to tam takhle padlo. Jsem za to rád, stejně jako za každý kanadský bod a výhru,“ popisuje útočník Baníku, který si v devíti zápasech připsal již osmnáct kanadských bodů.

Hráči se v Sokolově daří, stejně tak jako jeho týmu. „Hodnotím zdejší působení jen kladně. Jsem nadmíru spokojen, parta je super. Chci zde prodat, co nejvíc umím, a chtěl bych se pokusit zabojovat o postup do první ligy. Podmínky jsou super a jsem za to rád,“ pokračuje Tomáš Vracovský.

Bývalý hráč Klatov v Sokolově působí zatím jen krátce, po zápasech a trénincích pendluje mezi Plzní, Karlovými Vary a Sokolovem. „Dojíždím. Do Plzně je to hodinka, ale jsem i s klukama ve Varech na bytě, takže tu občas přespím. Což je pro mě usnadnění, když jsem unavený,“ popisuje své cestování jeden z nejproduktivnějších hráčů Baníku.