Žáci třetí a čtvrté třídy přivítali v krajské soutěži na svém ledě energetiky z Karlových Varů. Ze čtyř utkání se hned ve třech radovaly z výhry mladé naděje Baníku Sokolov.

Čtvrtá třída

HC Baník Sokolov - HC Energie Karlovy Vary 11:9 (3:2, 5:3 , 3:4).Na pravé straně kluziště si baníkovci postupně vypracovali vedení 8:5. Soupeř, který točil více hráčů, měl v závěru více sil, vyrovnat se mu ale díky bojovnému výkonu mladých Sokolováků nepodařilo.

Branky:Opatrný 7, Gašpar 2, Ticháček 2.

Sokolov:Pitoňák Matyáš (50 zákroků) Ticháček Jiří,Strnad Vojtěch Pastier Matyáš, Veverka Otakar, Gašpar Adam, Opatrný Matěj. Trenéři: Holejšovský, J. Veverka.

HC Baník Sokolov - HC Energie Karlovy Vary 25:2 (9:1, 5:0, 11:1).V levé třetině bylo rozhodnuto již po prvním dějství, které domácí vyhráli o osm branek! I v dalším průběhu svěřenci Ivana Říhy a Luboše Botoše hosty nešetřili a malým borcům z extraligového města nasázeli úctyhodných 25 branek.

Branky:Šlechta 9, Blecha 6, Jurča 4, Valta 3, Botoš 2, Remta.

Sokolov:Bíma Matěj (30 zákroků) Botoš Jan, Jurča Milan Remta Dominik, Blecha Josef, Valta Robin, Šlechta Robert. Trenéři: L. Botoš, Říha.

3. třída

HC Baník Sokolov - HC Energie Karlovy Vary 8:5 (2:2, 4:3, 2:0).Po vyrovnané první třetině rozhodla o zasloužené výhře baníkovců povedená druhá a hlavně třetí část hry. První branku v kariéře zaznamenala v dresu Baníku Lucie Jurčová.

Branky:Albrecht 5, Kvasňovský 2, Jurčová.

Sokolov:Kubík David (25 zákroků) Jurčová Lucie, Čech Martin Albrecht Šimon, Halberštát Jan, Kejšar Jan, Kvasňovský Ondřej.

HC Baník Sokolov - HC Energie Karlovy Vary 4:8 (0:4, 3:2, 1:2).Na vině porážky sokolovských třeťáků byla nepovedená první třetina. Baníkovci se ve zbytku utkání marně snažili zlikvidovat náskok soupeře.

Branky:Sipl 3, Ondrejka 1.

Sokolov:Schmid Josef (42 zákroků) Karhan Tomáš, Vavruška Pavel Ondrejka Samuel, Horváth Richard, Sipl Marek, Beran Matyáš.