Domácí prováhali první třetinu, kterou vyhráli hosté 4:0. To se ukázalo jako zlomový moment zápasu. Zbytek utkání byl již vyrovnaný a domácí Baník nakonec prohrál poměrem 6:2.

Jak už bylo napsáno, tak utkání rozhodla první část. „Na úvod jsme si vypracovali pár šancí a kluci se snažili jít do vedení," ohlížel se za zápasem brankář Baníku David Fečo a s pokorou přiznal: „Nebyl to můj nejlepší den a to, co jsem měl chytit, jsem nechytil a naopak. Co bylo těžké, jsem chytil a dva blbé góly, které jdou jasně na můj vrub, nás lehce srazily a bylo to rázem 4:0," popsal Fečo se sklopenou hlavou prvních dvacet minut.

Další dvě třetiny se s nadsázkou dohrávaly už jen z povinnosti. „Je těžké se pak dostat do zápasu, když prohráváte o čtyři góly, ale kluci makali a snažili se," na dálku chválil gólman Baníku své spoluhráče, kteří nesložili zbraně.

Hosté možná s pocitem vysokého vedení v zádech další třetiny vypustili.

„Ano, Klášterec od druhé třetiny zrovna nehrál nejlíp, ale podržel je jejich brankář a chyby, které jsme udělali, oni dokázali potrestat," dodal Fečo.

Další mistrovské utkání odehrají hokejisté Baníku Sokolov až v sobotu. Na vlastním ledě přivítají bílinské Draky. Utkání se bude hrát v sobotu a první buly padne v 17:30 hodin.