„Domácí ale hráli velmi dobře do útoku, když si vytvářeli spoustu šancí a my tahali za kratší konec,“ přiznává, že ne vše bylo podle jejich představ. Dlouho navíc držel Sokolov ve hře o důležité body brankář Michajlov, který předvedl během duelu několik parádních zákroků.

„Marty chytal výborně , díky němu jsme stále sahali po bodech,“ uznává kvality svého brankáře Kverka. Pro baníkovce to tak byla ve třetím vzájemném zápase s Porubou třetí prohra. „Poruba je zatím v první lize suverénní a není jednoduché proti ní hrát,“ poukazoval útočník Sokolova.

Hokejisté Baníku Sokolov i potřetí nestačili na Porubu, které tentokrát podlehli 1:4.
Ani skvělý začátek hokejistům Sokolova na skalp lídra z Poruby nestačil

„Doufám, ale že v posledním zápase ji porazíme,“ přeje si cenný skalp na závěr základní části Chance ligy. Teď se však baníkovci musí soustředit na sobotní duel s Jihlavou, který se ponese v duchu 38. kola Chance ligy. S tou totiž nemají Západočeši nijak oslnivou bilanci, když v předchozích dvou vzájemných bitvách vždy prohráli, první zápas 1:3, druhý pak 1:4.

„S Jihlavou nám zápasy úplně nevyšli ,to je pravda. Ale naše forma jde stále nahoru a budeme se ji snažit poprvé porazit,“ slibuje Kverka za sokolovskou kabinu.

Chance liga, 36. kolo: HC Baník Sokolov - HC ZUBR Přerov.
OBRAZEM: Sokolov i potřetí zkrotil Zubry, rozhodl v závěru zápasu

Sokolovští hokejisté, tak budou chtít navázat v domácím prostředí na předchozí výhry, které zaznamenali nad Vsetínem a Přerovem. „Je to o nás, pokud předvedeme kvalitní výkon, tak věřím, že budeme bodovat,“ doplnil Kverka závěrem k třetí bitvě s Jihlavou, která v Sokolově odstartuje v 17.00 hodin.