„Na jeho pozici bude povolán některý z našich odchovanců. O konkrétním jménu vedení klubu rozhodne ve čtvrtek s předpokladem, že vybraný hráč už s týmem odjede na páteční zápas do Vítkovic," uvedl generální manažer Miroslav Vaněk.

Bulík přišel do Karlových Varů v říjnu ze Žiliny a za tým odehrál v extralize 27 zápasů s bilancí jedné branky a čtyř asistencí. V české nejvyšší soutěži v minulosti nastupoval dvě a půl sezony v dresu Liberce.

Karlovým Varům se nedaří. V posledních šesti utkáních utrpěly pět porážek a na posledním místě tabulky vystřídaly Litvínov. Bulík není prvním hokejistou, který skončil v A týmu HC Energie. Před časem na vlastní žádost končil také Radek Duda.

Fanoušci si tak pokládají otázku, co se v týmu nebo klubu děje, že hráči nechtějí za Karlovy Vary hrát. Redaktoři Deníku se pokusili najít na otázku odpověď, ale naráželi na mlčení představitelů klubu, nebo samotných hráčů. Každopádně něco se jistě děje a nic příjemného to není.

Začali se tak ptát na názor extraligových trenérů a manažerů napříč republikou. „Energii sleduji delší dobu a už před sezonou, když jsem viděl soupisku, tak jsem říkal, že to bude sezona, jaká v Karlových Varech byla za manažera Herstuse. To znamená barážová," nechal se slyšet jeden ze sportovních manažerů pracujících v českém hokeji, který si přál zůstat v anonymitě.

Důvod, proč podle jeho slov dopadne barážově, popsal následovně. „To je jednoduché. V týmu je a nebo bylo několik hráčů, kteří spolu nemohou pracovat. Povahově i herně si nerozumí. To je to samé, jako když budete dělat knedlíky a do těsta, které je jinak z kvalitních ingrediencí, zamícháte jedno zkažené vejce. Také je v momentě celé nepoužitelné," přirovnává manažer. A kdo je podle něj to zkažené vejce? Na to odpověděl: „Myslím si, že je to jeden z útočníků. Ale to je věc manažerů, se kterými hráči chtějí v sezoně pracovat. Oni jsou za to zodpovědní," doplnil.